Wpis z mikrobloga

#damprace #praca #aspnet #dotnet #programowanie #csharp #krakow

Opis stanowiska:

- tworzenie aplikacji ASP.NET

- tworzenie logiki biznesowej aplikacji

- tworzenie raportów biznesowych

- praca przy dużym projekcie dla grupy kapitałowej

Wymagania

- dobra znajomość technologii .NET (ASP.NET, WCF, WINFORMS)

- dobra znajomość T-SQL i serwera MS SQL

- znajomość zagadnień administracyjnych MS SQL Server, Windows Server , IIS

- mile widziana znajomość Microsoft .Net Reporting

- mile widziana znajomość WorkFlow Fundation

- możliwość przyuczenia

Pensja netto: 3000zł, nie ma problemu z pracą zdalną.

Jak ktoś chce kontakt - na priv.

  • 10

a dalej:

Pensja netto: 3000zł,

Z przyczyn ideologicznych można się zgodzić zarabiać tak mało, ale warto byłoby chociaż wiedzieć, jaka to firma... i że robi się to w słusznej sprawie. Ale tak po prostu?
@asdasty: link do githuba zawsze jest dobrą rzeczą, nawet w CV osoby, która doświadczenie już ma spore. Poza tym warto wymienić wszystkie projekty uczelniane (w sumie to powinny już dawno być publiczne na jakims repo).
@Ginden:

"młodszy programista PHP", wymaganie - 3 lata doświadczenia. xD

Może chodziło o "młodszego" dosłownie? Trzy lata doświadczenia w PHP można mieć w wieku 16 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)