Wpis z mikrobloga

I jak tu można w spokoju #neet ? Nie da się netować w dużym mieście. Kiedyś człowiek się rejestrował po ubezpieczenie po 2 dniach odpowiedz, wezwanie do urzędu to termin za 2 tygodnie albo i 3. Dzień przed terminem się wyrejestrowało ubezpieczenie na 30 dni do przodu a potem tylko 5 dni przed końcem terminu znowu rejestrowało i tak w kółko. A teraz co??
Wszystko na głowie. Na rejestracje się czeka 2 tygodnie, potem trzeba od razu się wyrejestrować bo na odrejestrowane to też z 2 tygodnie rozpatrzenia. A na koniec jeszcze piszą że nie można się znowu rejestrować od wyrejestrowania od razu tylko 2 tygodnie odczekać od podpisania wyrejestrowania bo coś tam ustawa. To jest skandal. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gorzkiezale
Te baby z pośrednia mi to robią specjalnie, one na moje zdrowie i życie czyhają
#urzadpracy #przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mr_mrowka: Ale teraz będziesz musiał jeszcze odczekać 2 tygodnie żeby znowu się zapisać. A oni mogą to analizować nawet 2 tyg i wtedy będzie dziura w ubezpieczeniu.
  • Odpowiedz
  • 0
Tak, ale nerwy są bo dopiero jak ciebie wpiszą i wyślą inf do nfz to będzie to realnie wstecz. Możesz już się zarejestrować. zobaczymy co odpowiedzą. Do kiedy masz ubezpieczenie?
  • Odpowiedz
@Czesterek: *Aktualizacja* Tym razem nie czekałem nawet 24 godzin na odpowiedź z urzędu i jestem zapisany. Czyli w moim przypadku raczej może być mowa o innych czynnikach wpływających na zwłokę niż celowe działanie
  • Odpowiedz