Wpis z mikrobloga

  • 0
@Gasikfps: nie pokaze bo mi jeszcze wykupisz ale w skrocie to kilka-kilkanascie kilometrow od lodowca po 400-500 zl za noc, tymczasem w bieszczadach przy 400 zl to juz wyskakuje tragedia totalna, trzeba 500-600 minimum dawac
  • Odpowiedz
  • 0
a od kiedy ceny są zależne od tego ile się zarabia w danym kraju?


popyt i podaż pozdrawiają


@thorgoth: w Austrii nikt nie jezdzi w gory? a w Polsce wszyscy tylko non stop na wakacje?
  • Odpowiedz
trzeba 500-600 minimum dawac


@gharman: w Bieszczadach dużo Warszawa kupiła ziemi + kredyty stąd i ceny z kosmosu. Bieszczady są fajne ale na Ukrainie, ale obecnie ludzie się boją tam jeździć, mimo iż ten rejon jest stabilny.
  • Odpowiedz
Moze mi ktos wyjasnic dlaczego noclegi w Austrii w Alpach pod lodowcem, ocena 9,5/10 na bookingu sa tancze niz w starych prlowskich budynkach w bieszczadach ocenianych na 7,5/10?

w skrocie to kilka-kilkanascie kilometrow od lodowca po 400-500 zl za noc, tymczasem w bieszczadach przy 400 zl to juz wyskakuje tragedia totalna, trzeba 500-600 minimum dawac


@gharman: ty no nie wiem, może dlatego, że nie umiesz szukać?

Krupier - >Moze mi ktos wyjasnic dlaczego noclegi w Austrii w Alpach pod lodowcem, oc...

źródło: FireShot Capture 1510 - Booking.com_ hotele w_ Bieszczady. Zarezerwuj hotel już teraz!_ - www.booking.com

Pobierz
  • Odpowiedz
no jakos mi takie nie wyskakiwaly, moze nie umiem szukac


@gharman: ja tylko wpisałem "Bieszczady", przefiltrowałem po ocenie 9 i wyższej i dałem sortowanie "najlepsza ocena i najniższa cena". xD

dzieki! na kiedy to ? na majowke?


@gharman: jakiś pierwszy lepszy tydzień w lipcu więc też sezon.

Jakby szukać na telefonie czy innych kontach to może nawet jeszcze taniej by było.
  • Odpowiedz
nie pokaze bo mi jeszcze wykupisz


@gharman: tak tak, przyjdzie wykopek i dla złośliwości pojedzie tam gdzie nie chciał byle żebyś ty nie miał
po prostu wymyśliłeś sobie historyjkę z dupy żeby móc ponarzekać
  • Odpowiedz
to niezłe bieszczady, tylko jedno z tych miejsc jest w bieszczadach


@Kouros: typie, to wyszukiwanie w kilka sekund, chcesz to sobie poświęć więcej czasu i szukaj chaty w lesie jak ci nie pasuje, że Sanok leży 15 min drogi od granicy administracyjnej Bieszczad panie dokładny. xD

Z geografii się też możesz przy okazji podszkolić.
Krupier - >to niezłe bieszczady, tylko jedno z tych miejsc jest w bieszczadach

@Kour...

źródło: mapa-laminowana-bieszczady

Pobierz
  • Odpowiedz