Wpis z mikrobloga

#blackpill

Ale jak ktos np. rodzic nawmawial wam klamstw, ze wyglad sie nie liczy to miejcie pretnsje do niej/do niego, a nie ze hejtujecie wszystkie kobiety.

Niby kobiety takie zle, bo patrza na wyglad, ale ciekawe czy sami zarywacie do zdeformowanych brzydkich kobiet. Naweet nie musi byc zdeformowana tylko grubsza i juz ja wyśmiewacie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Laptopic: kto komu kiedykolwiek mówił że wygląd się nie liczy? A przede wszystkim jeśli nawet to kto był na tyle głupi że w to uwierzył?
Można mieć pretensje co najwyżej do siebie
  • Odpowiedz
@Laptopic: No jak gruba to niech się najpierw odchudzi, ja tam jestem szczupły i grube baby są dla mnie niewidoczne, bo nie widzę żadnego sensu pakować się w coś takiego, kiedy ktoś nie podoba Ci się wizualnie. Inna sprawa o siebie dbać i oczekiwać tego od partnerki, a inna mieć wywalone, wyglądać jak menel i mieć jakiekolwiek oczekiwania.
  • Odpowiedz
Ale jak ktos np. rodzic nawmawial wam klamstw, ze wyglad sie nie liczy to miejcie pretnsje do niej/do niego, a nie ze hejtujecie wszystkie kobiety.


@Laptopic: Ale chodzi o dwie rzeczy. Kobiety egoistyczne, toksyczne czyt. p0lki (wybrana grupa kobiet, nie wszystkie, ale niestety ogromna część) - po pierwsze sprzedają bluepillowe bzdury, mówią jedne robią drugie robiąc facetom złudną nadzieję oraz używają tego do manipulacji (czerpanie zysków np z randek, prezentów). Po drugie, psują 'balans' - taka p0lka będąca np 5/10 będzie zagadywała do facetów 7/10+, poniżej pogardzi bo to 'za niskie progi' xD

Niby kobiety takie zle, bo patrza na wyglad, ale ciekawe czy sami zarywanie do zdeformowanych brzydkich kobiet. Naweet nie musi byc zdeformowana tylko grubsza i juz ja
  • Odpowiedz
@Laptopic

Tak. Faceci zarywają do zdeformowanych czy grubych kobiet. Nawet te obiektywnie nieatrakcyjne, niezadbane mają adoratorów. Natomiast nieatrakcyjny mężczyzna może nie mieć żadnej adoratorki przez całe życie, nawet jeżeli dba on o swoje ciało i twarz, ale nie poszczęściło mu się po prostu w loterii genetycznej.
  • Odpowiedz