Wpis z mikrobloga

Kazdy d3bil ktory halasuje swoim szrotem Audi czy innym Mustangiem, a takze ci na motorach powinni z miejsca dostawac mandaty i prace spoleczne przy budowach.

Nie wiem czy tak w calej Polsce jest, ale kiedys gdy robilo sie cieplo nie bylo tak glosno i pelno prymitywow robiacych brum brum w nocy czy nawet w dzien. Teraz czesto na swiatlkach dzbany gazuja czy robia jak najwiekszy halas. Jakos w ciagu lat ich liczba sie zwiekszyla mysle. Myslalem, ze te czasy juz minely (po latach 2000+), a tu nadeszla druga fala.

Dla mnie jak widze BMW, Audi czy teraz Mustang/Doge lub innego "fana motoryzacji" z jakims tuningiem itp. to wiem, ze tam jedzie totalny d3bil.

#oswiadczenie
  • 64
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: już wyjasniam ten trend. drogie sportowe auta sa glosne -> ludzie chca sie czuc jak w drogich autach -> robia jakies przelotki i inne wycinanie katalizatorow bo nie stac ich na drogie sportowe auta. Z tego samego powodu chlopcy montuja w rowerze butelke co trze o opone.
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: to nie tylko mnie to #!$%@?? w okol same bloki, jakby zliczyc to tysiac mieszkancow, noc i te zarzynanie silnika na przerobionym tłumiku zeby kazdemu wokół pękły bebenki. niczego innego tym zjebom nie zycze a zeby takie dzwieki towarzyszyly im i im bliskim jak zasypiaja.
  • Odpowiedz
@zielonzielon: we Francji to samo zaczeli robic - tam byl problem z arabami czy mokebe na skuterach i tendencyjne jezdzenie ludziom pod oknami albo maksymalne halasowanie na miescie
@agent001 kazdego przewaznie, ale my jako Polacy, nie lubimy protestowac - lata prania lba przez komune. Rowniez zycze tym "fanom motoryzacji" jak najgorzej.

Jesli policja nic nie moze z tym zrobic albo nie robi, to znaczy, ze jet ciche przyzwolenie na to. W
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: W Lublinie był tor, tam sobie jeździli. Tor powstał i zaczął działać z 70 lat temu. Wybudowali sobie obok toru bloki, ludzie się wprowadzili i zaczęły się protesty, petycje, wycieczki do urzędu miasta i wysypywanie gwoździ przed zawodami, bo hałas. Efekt jest taki, że tor jest już zamknięty, zasypany piachem.
Był to jeden z najlepszych torów w Polsce, niektórzy twierdzili, że nawierzchnia lepsza, niż w Poznaniu.
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: raz sasiad wezwal policje #!$%@? rajdami i paleniem gumy, policjantka opryskliwie spytala go czy zmierzyl im predkosc a jesli nie to po co dzwoni? Pewnie sama taka #!$%@? albo jej chlopak.

Inna sytuacja siedzialem na piwku kolo bloku i chcieli mnie spisac a obok #!$%@? wyscig, i sie pytam co robia z tymi co sie scigaja a oni ze "maja tylko jeden specjalistyczny radiowoz ktory mierzy predkosc wiec nie moga
  • Odpowiedz
którego rozpieprzy konsumencka tesla spod świateł.


@tellet: XDDDD szok i niedowierzanie

taka prawa. Jeśli ktoś robi cokolwiek innego niż sleeper, to jest po prostu wsiowym burakiem,


Masz chyba kompleksy przed wyswietlaniem sie i na sile chcesz byc szarakiem, ale jak bedzie trzeba to komus pokazesz gdzie raki zimuja xD Ktos nie ma mozliwosci tuningowania samochodow albo na tym sie nie zna, ale lubi jezdzic to kupuje sportowa serie i tyle. Dom
XpedobearX - >którego rozpieprzy konsumencka tesla spod świateł.

@tellet: XDDDD szok...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
te wydechy w większości tak brzmią seryjnie w wymienionych hot hatch’ach


@Euphor: Wiem ze producenci to robia juz od dawna, ale ludzie dodatkowa robia jakies mapy i mody, co zamienia ten #!$%@? dzwiek w 100x glosniejszy, albo w ostrzeliwanie talibow przy delikantym puszczeniu gazu XD

Ale nawet od dzwieku seryjnego 45 amg dostaje raka jako odwieczny fan 63 XD
  • Odpowiedz
@eric2kretek za duzo tych popsow to jest troche nuda na dluzsza mete i sztuczne :) ale np rs6 mial zdaje sie w poprzednij wydaniu tak, ze strzelal bardzo dużo, nie wiem jak ten nowy. Od kiedy wrzucono gpf do benzyn to jest mniej efektow dzwiekowych
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Rzuciłem okiem na jego profil, gdzieś na drugiej stronie naszła mnie smutna refleksja że chętnie bym mu #!$%@?ł. Nie jakaś piąchopiryna, nie nie. Szybki i ostry plaskun wychowawczy, aż by mu sie odbiło urodzinowym picolo.
  • Odpowiedz