Wpis z mikrobloga

Kazdy d3bil ktory halasuje swoim szrotem Audi czy innym Mustangiem, a takze ci na motorach powinni z miejsca dostawac mandaty i prace spoleczne przy budowach.

Nie wiem czy tak w calej Polsce jest, ale kiedys gdy robilo sie cieplo nie bylo tak glosno i pelno prymitywow robiacych brum brum w nocy czy nawet w dzien. Teraz czesto na swiatlkach dzbany gazuja czy robia jak najwiekszy halas. Jakos w ciagu lat ich liczba sie zwiekszyla mysle. Myslalem, ze te czasy juz minely (po latach 2000+), a tu nadeszla druga fala.

Dla mnie jak widze BMW, Audi czy teraz Mustang/Doge lub innego "fana motoryzacji" z jakims tuningiem itp. to wiem, ze tam jedzie totalny d3bil.

#oswiadczenie
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wcaleniepchamsiewmultikonto: już wyjasniam ten trend. drogie sportowe auta sa glosne -> ludzie chca sie czuc jak w drogich autach -> robia jakies przelotki i inne wycinanie katalizatorow bo nie stac ich na drogie sportowe auta. Z tego samego powodu chlopcy montuja w rowerze butelke co trze o opone.
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: to nie tylko mnie to #!$%@?? w okol same bloki, jakby zliczyc to tysiac mieszkancow, noc i te zarzynanie silnika na przerobionym tłumiku zeby kazdemu wokół pękły bebenki. niczego innego tym zjebom nie zycze a zeby takie dzwieki towarzyszyly im i im bliskim jak zasypiaja.
  • Odpowiedz
@zielonzielon: we Francji to samo zaczeli robic - tam byl problem z arabami czy mokebe na skuterach i tendencyjne jezdzenie ludziom pod oknami albo maksymalne halasowanie na miescie
@agent001 kazdego przewaznie, ale my jako Polacy, nie lubimy protestowac - lata prania lba przez komune. Rowniez zycze tym "fanom motoryzacji" jak najgorzej.

Jesli policja nic nie moze z tym zrobic albo nie robi, to znaczy, ze jet ciche przyzwolenie na
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: W Lublinie był tor, tam sobie jeździli. Tor powstał i zaczął działać z 70 lat temu. Wybudowali sobie obok toru bloki, ludzie się wprowadzili i zaczęły się protesty, petycje, wycieczki do urzędu miasta i wysypywanie gwoździ przed zawodami, bo hałas. Efekt jest taki, że tor jest już zamknięty, zasypany piachem.
Był to jeden z najlepszych torów w Polsce, niektórzy twierdzili, że nawierzchnia lepsza, niż w Poznaniu.
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: raz sasiad wezwal policje #!$%@? rajdami i paleniem gumy, policjantka opryskliwie spytala go czy zmierzyl im predkosc a jesli nie to po co dzwoni? Pewnie sama taka #!$%@? albo jej chlopak.

Inna sytuacja siedzialem na piwku kolo bloku i chcieli mnie spisac a obok #!$%@? wyscig, i sie pytam co robia z tymi co sie scigaja a oni ze "maja tylko jeden specjalistyczny radiowoz ktory mierzy predkosc wiec nie
  • Odpowiedz
te wydechy w większości tak brzmią seryjnie w wymienionych hot hatch’ach


@Euphor: Wiem ze producenci to robia juz od dawna, ale ludzie dodatkowa robia jakies mapy i mody, co zamienia ten #!$%@? dzwiek w 100x glosniejszy, albo w ostrzeliwanie talibow przy delikantym puszczeniu gazu XD

Ale nawet od dzwieku seryjnego 45 amg dostaje raka jako odwieczny fan 63 XD
  • Odpowiedz
@eric2kretek za duzo tych popsow to jest troche nuda na dluzsza mete i sztuczne :) ale np rs6 mial zdaje sie w poprzednij wydaniu tak, ze strzelal bardzo dużo, nie wiem jak ten nowy. Od kiedy wrzucono gpf do benzyn to jest mniej efektow dzwiekowych
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Rzuciłem okiem na jego profil, gdzieś na drugiej stronie naszła mnie smutna refleksja że chętnie bym mu #!$%@?ł. Nie jakaś piąchopiryna, nie nie. Szybki i ostry plaskun wychowawczy, aż by mu sie odbiło urodzinowym picolo.
  • Odpowiedz