Wpis z mikrobloga

Kazdy d3bil ktory halasuje swoim szrotem Audi czy innym Mustangiem, a takze ci na motorach powinni z miejsca dostawac mandaty i prace spoleczne przy budowach.

Nie wiem czy tak w calej Polsce jest, ale kiedys gdy robilo sie cieplo nie bylo tak glosno i pelno prymitywow robiacych brum brum w nocy czy nawet w dzien. Teraz czesto na swiatlkach dzbany gazuja czy robia jak najwiekszy halas. Jakos w ciagu lat ich liczba sie zwiekszyla mysle. Myslalem, ze te czasy juz minely (po latach 2000+), a tu nadeszla druga fala.

Dla mnie jak widze BMW, Audi czy teraz Mustang/Doge lub innego "fana motoryzacji" z jakims tuningiem itp. to wiem, ze tam jedzie totalny d3bil.

#oswiadczenie
  • 64
  • Odpowiedz
Malkontenci z Koziej Wólki z banią w nosie i miodem w uszach:

@Grze_siek: to wyjdź z piwnicy zamiast zrzędzić jak stara baba
@lycaon_pictus @pionas1337 Mieszkacie przy głównej wylotówce z milionowego miasta, razem sześć pasów i i torowisko, to czego sie spodziewaliście, że będzie cichutko jak w Królikowicach? Czy po prostu nieświadomka bo oczy w dupie?
  • Odpowiedz
Pisze taki serwis w oparciu o mapy, gdzie będzie można zaznaczać gdzie mieszkają właściciele hałasującego gówna. Każdy będzie mógł o 2 w nocy podjechać pod ich okna i po hałasować trochę np dmuchawa do liści

@Zbiersk mozna kontrybuowac?
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto dokładnie to samo mam za oknem. Duży miejski parking za nim plac targowy a dookoła domy jednorodzinne i ulice.

Co noc palenie kapcia i upalanie opon. Na rondzie bezpośrednio za moim oknem kręcą bączki przy czy oznakowanie na wyspach na przejściach i na środku ronda już nie raz #!$%@?.

Mustangi jakieś gówno #!$%@? z USA, jakieś syfy BMW 20 letnie z Pop bangerami i przyciemnionymi lampami XD no #!$%@? codziennie.

Policja
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus jestem facetem jeżdżę motocyklem z dużym silnikiem i też lubię auta z mocnym brzmieniem… ale ludzie w środku miasta chcą żyć i odpocząć w nocy a nie słuchać mnie jak wale konia na parkingu gazując tworząc hałas jakbym fajerwerkami #!$%@?…

Wystarczy być empatycznym człowiekiem… wybrać parking przy jakimś zalewie gdzie nie ma budynków mieszkalnych, pojechać gdzieś na obrzeża. #!$%@? cokolwiek ale nie w środku nocy ludziom pod oknami.
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: v8 to ja chetnie slucham jak jakies jedzie, ale te #!$%@? 4 cylindrowe golfy audi a45 amg ze zmodowanym strzelajacym wydechem (brzmia jak siatka pustych puszek/tico z przerdzewialym tlumikiem)
i jakies scigacze po ktorych az piszczy w uszach to powinni dowod zabierac XD
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: Legnicka to jedna z najbardziej patologicznych ulic jeśli chodzi o wyścigi samochodowe. Aż się dziwię, że władze mają wywalone a trochę osób tam zginęło.
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto mnie najbardziej #!$%@?ą te przygazówki, mój dalszy sąsiad jezdzi na kosiarce i non stop słyszę te #!$%@? przygazówki. Myślałem, że to on daje znać matce, że jeszcze się nie zawinął na drzewie, ale robią to jego koledzy, po #!$%@? gazować pod domem kolegi wiedzą to chyba tylko te zakute łby
  • Odpowiedz
przedłużacze penisów się ścigają na Tamce - Lordofon


@haabero: TAK.Mieszkam nad rondem na Tamce i zawsze zycze tym burakom smierci w agonii.
  • Odpowiedz
@wcaleniepchamsiewmultikonto: u mnie to samo. Ulica w centrum miasta hałas jest większy bo jest "tunel" z budynków. A żabka to mekka tam motocykle blokują często przejście dla pieszych. Nigdy nie życzyłem nikomu śmierci, ale jak ktoś rozwiesza metalowe linki to jego prywatną sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@milo77: dzięki, tak, ale na późniejszym etapie. Mam już trochę kodu, ale póki co zbieram jeszcze informacje od prawnika co jest legalne a co nie.
  • Odpowiedz
@imargam_2137 Rob brum brum, ale tak aby innym nie przeszkadzac, czyli poza miastem czy na torze.
@voldi raczej nie
@Bomfastic w ciagu dnia juz ok, moge przebolec, ale w nocy jak piluja to jest tragedia. Specjalnie typ wydaje jak najwiekszy dzwiek pod samymi oknami, aby ludzi wnerwic.
@GajuPrzegryw nie wiem jak to mozna zwalczyć, jesli policja nie daje rady nawet.
@night_witch95 ha, tez to widzialem. Jest las i rzeka niedaleko to tam
  • Odpowiedz
czy tak w calej Polsce jest, ale kiedys gdy robilo sie cieplo nie bylo tak glosno i pelno prymitywow robiacych brum brum w nocy czy nawet w dzien. Teraz czesto na swiatlkach dzbany gazuja czy robia jak najwiekszy halas. Jakos w ciagu lat ich liczba sie zwiekszyla mysle. Myslalem, ze te czasy juz minely (po latach 2000+), a tu nadeszla druga fala.


Dla mnie jak widze BMW, Audi czy teraz Mustang/Doge lub
  • Odpowiedz