Wpis z mikrobloga

Panowie..
Dziewczyna spytała sie mnie, czy może iść na wesele z jakimś kolegą koleżanki(nie znam chłopa)
Wystawiła go partnerka, nie ma z kim iść(ale co mnie to akurat obchodzi)
Dodam ze moja luba jest bardzo podekscytowana tym faktem..
Co zrobic w takiej sytuacji? Raczej średnio mi sie to uśmiecha..
A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?
#zwiazki
  • 176
  • Odpowiedz
@PanL: gdyby powiedziała "słuchaj anon, ten kolega xyz mnie spytał, czy pójdę z nim na wesele jako osoba towarzysząca, ale słabo by było z mojej strony gdybym się zgodziła, bo go nawet nie znasz, jak mu taktownie odmówić?" albo coś w tym stylu, to jeszcze spoko. Ale skoro

jest bardzo podekscytowana tym faktem


...no to za dobrze wam nie wróżę xD Coś tam u niej jest ewidentnie nie tak, że nie
  • Odpowiedz
Co zrobic w takiej sytuacji?


@PanL: poudawaj trochę że jej nie puścisz (sprawdź czy się wkurzy) a potem ją jednak puść i obserwuj (czy coś się tam zadziało i czy potem zaczyna się z nim kontaktować itp) bo być może nic się nie stanie i cię laska pozytywnie zaskoczy ale wstępnie pewnie już zacznij wracać do mindsetu singla, jak ją ciągnie do innego to nie ma sensu na ,,męski honor" i
  • Odpowiedz
czy wy pozwalacie waszym kobietana takie wyjscia?

waszym kobieta


@PanL: tylko nie mów, że jesteś takim analfabetą, że nie potrafisz odmienić słowa kobieta w liczbie mnogiej?

  • Odpowiedz
@Maslacki: całkowicie się zgadzam, że pójście na imprezę z partnerem innym niż partner życiowy/romantyczny po prostu się nie godzi i jest niesmaczne, ze względów "PR-owych", szacunku i tak dalej, ale...

Nawet jeśli nie dojdzie do zdrady fizycznej (chociaż pewnie dojdzie)


tego nie rozumiem xD Zakładasz, że każda sytuacja, gdzie twoja partnerka bez twojej obecności spędza czas z innym przedstawicielem płci męskiej, automatycznie zakończy się zdradą? Zdrady nie czyni okazja, tylko skłonności
  • Odpowiedz
Niech idzie, skoro ma ochotę. Baby nie utrzymacie przy sobie zakazem. To nie jest dziecko. Jak będzie chciała to i tak się z nim prześpi przy innej sposobności. Spytaj jej czemu jej na tym zależy, jak sprzeda Ci szit to dopytuj. Musisz wyjaśnić wszystkie wątpliwości jak jakieś pozostają to coś kręci i może warto rozważyć zmiane partnerki, jeśli oczywiście jesteś monogamiczny ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • Odpowiedz
Miałem podobna akcje była to relacja friends with benefits. Ale robiło się poważnie bo sytuacja trwała już pół roku i było fajnie. Była akcja że miałem z nią iść na ślub cywilny a potem obiad u jej koleżanki. Dwa dni wcześniej mi mówi że czy będę się gniewał jak po tym ślubie kolega się zapytał czy z nim pójdzie na wesele bo nie ma z kim iść. Zaproponowałem niech bierze kolegę też
  • Odpowiedz