Wpis z mikrobloga

Panowie..
Dziewczyna spytała sie mnie, czy może iść na wesele z jakimś kolegą koleżanki(nie znam chłopa)
Wystawiła go partnerka, nie ma z kim iść(ale co mnie to akurat obchodzi)
Dodam ze moja luba jest bardzo podekscytowana tym faktem..
Co zrobic w takiej sytuacji? Raczej średnio mi sie to uśmiecha..
A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?
#zwiazki
  • 176
  • Odpowiedz
no puściłabym z koleżanką gdybym ją osobiście znała, to wy macie zryty mózg, umawiacie się ze szlaufami a potem płacz na Wykopie że wszystkie zdradzają xDD


@moniuszki: Nie rozumiesz tego co się z tym wiąże.

Po pierwsze, powód. Dlaczego Ty nie możesz iść z nią/nim?

Po drugie, dlaczego nie może iść sama jeśli ty nie możesz? (nie wiem #!$%@?, w szpitalu będziesz? podpisujesz umowę życia za granicą?).

W pewnym wieku nie
  • Odpowiedz
@PanL o ku*wa, mialem wczoraj podobną akcję, myślałem ze laska z którą się spotykam idzie sama, a okazało się ze poszla z "mezem", z którym jest podobno w trakcie rozwodu xd noo więc zostałem na lodzie. Trzymaj sie tam miras, łącze się w bólu
  • Odpowiedz
Laski są serio inne


@BomBom:

Ale za to łatwo je rozgryźć. Niesprowokowane zrobią coś złego i będą wmawiać, że to twoja wina bo (A) zamiast (B). Tak samo wyglądałoby, gdybyś zrobił (B) zamiast (A).

Nawet na tym przykładzie - decyzje zostały podjęte, to widać.

OP powie feminoidowi, że nie ma opcji takiego wyjścia, to go puści kantem i powie, że "jest zaborczy".
OP zachowa się jak rogacz i z uśmiechem pozwoli?
  • Odpowiedz
@PanL: byłam kilka razy na weselu z przyjacielem, ale to jak brat. Znamy się 150 lat, wcześniej partner z którym bylam go znał, teraz zna go mąż i nigdy nie było problemu, ani dwuznacznych sytuacji. Ale jakiś randomek, którego nie zna to chyba słabo, albo ktoś twierdzi ze lepszy niż Ty i chce swatać partnerke, albo twoją ciągnie do niego, a nie jest tego gotowa przyznać nawet sama przed sobą i
  • Odpowiedz
@PanL spójrz na pozytywy - twoja kobieta okazała się szonem i masz jasną sprawę. Myślisz teraz zdecydować, czy masz do siebie szacunek i odejdziesz, czy jesteś cuckiem i zostaniesz. W p0lsce masz ponad milion singielek 20-30 lat, przeciez tego nie przeruchasz nawet jakbyś był najwiekszy ogier w tym nieszczęśliwym kraju. Wybierać przebierać a nie się zastanawiać na wykopie xd
  • Odpowiedz