Wpis z mikrobloga

Panowie..
Dziewczyna spytała sie mnie, czy może iść na wesele z jakimś kolegą koleżanki(nie znam chłopa)
Wystawiła go partnerka, nie ma z kim iść(ale co mnie to akurat obchodzi)
Dodam ze moja luba jest bardzo podekscytowana tym faktem..
Co zrobic w takiej sytuacji? Raczej średnio mi sie to uśmiecha..
A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?
#zwiazki
  • 176
  • Odpowiedz
ja bym się nie zgodził


@Wezwoguleicstont: no i #!$%@? z tego że się nie zgodzisz, skoro dziewczyna i tak chcę się puścić.

Jedyna broń mężczyzny to po prostu gotowość do odejścia i brak większego zaangażowania w związek od samego początku.
  • Odpowiedz
Zdrady nie czyni okazja, tylko skłonności danej osoby


@ksndr: Moim zdaniem 50/50 i okoliczności i skłonności. Nie bez powodu mówi się, że okazja czyni złodzieja. Normalnie możesz być praworządnym obywatelem ale jak np. przypadkiem znajdziesz portfel z dużą kasą to nie jeden by się skusił bo konsekwencje są mało prawdopodobne a zysk spory. Co nie znaczy, że normalnie chodzisz i kradniesz ludziom portfele.
Tak samo ze zdradą. Sprzyjające okoliczności jak delegacja,
  • Odpowiedz
@PanL: już kombinuje. A daj jej iść, potem sprawdź telefon i będziesz wiedział czy daje mu dupy. Lepiej żeby to wyszło teraz niż później. Jak zabronisz to tylko to opóźnisz
  • Odpowiedz
@PanL: zaproponowałem mojej uwczesnej narzeczonej by poszła na wesele z naszym kolegom, nie miałem z tym problemu. Jak słyszę pomysł twojej kobiety to w głowie rodzi mi się sporo pytań i to nie z tym czy ją tam puścić tylko czy z nią dalej być.
  • Odpowiedz
no i #!$%@? z tego że się nie zgodzisz, skoro dziewczyna i tak chcę się puścić.


@Miche8768: no i to mordeczko, że gdyby mnie nie posłuchała, to po powrocie wszystkie jej rzeczy by były pod drzwiami. W sumie nawet gdyby nie poszła i po tym co op napisał, że była podjarana tym faktem, to rozważyłbym rozstanie. Proste.
  • Odpowiedz