Wpis z mikrobloga

Late Night with the Devil to jeden z horrorów na który czekalem od pierwszych zapowiedzi, ale trochę się jednak zawiodłem finalnym produktem. Koncept ciekawy: przedstawienie pełnego odcinka nocnego talk show, w którym wywoływany jest seans z szatanem przez jednego z gości.
Realizacyjnie jak na Indie film jest naprawdę dobrze. Set przypomina amerykańskie talk show a główny aktor jest przekonujący w roli prezentera (wolałbym oglądać jego niż Fallona czy Cordena). Problemem dla mnie jest sam runtime filmu. Film trwa jedynie 90 minut z czego mocniejsze zawiązanie akcji z jakimikolwiek elementami horrowymi pojawia się w ostatnich 20 minutach. Do tego momentu dostajemy średnio interesujący odcinek talk show z minimalną ekspozycją odnośnie tego co czeka głównego bohatera. Film niestraszny, raczej do niego nie wrócę, ale realizacyjnie był spoko więc nie uważam go za zmarnowany czas. Lepiej bawiłem się na Abigail, ale tamten film to totalny camp dla fanów serii Krzyk
#film #filmnawieczor #kino
tomaszek1161 - Late Night with the Devil to jeden z horrorów na który czekalem od pie...

źródło: IMG_8814

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach