Wpis z mikrobloga

Wszystkie moje zdarzenia drogowe:
-baba wjechała we mnie z rozbiegówki
-baba wjechała mi w dupę gdy stałem w korku - po prostu ruszyła nie wiadomo czemu i wjechała we mnie xD
-baba uderzyła mnie w bok zderzaka tylnego gdy stałem na światłach, włączała się do ruchu z parkingu i nie wyrobiła zakrętu na pas obok xD
-baba pierwszy raz na automacie cofała z miejsca postojowego i uderzyła w bok mojego zaparkowanego auta

Reasumując - 3 krotnie moje auto zostało uderzone gdy stało w miejscu. Za każdym razem baba xD xD xD
#motoryzacja #prawojazdy
  • 53
  • Odpowiedz
@syn-bogdana iks #!$%@? de. Ty chyba nie umiesz w czytanie. 3 krotnie, gdy stało w miejscu. Czy sugerujesz, że baba uderzająca z rozbiegówki w chłopa, który stał? On chyba lepiej wie.
  • Odpowiedz
@myszczur: wolałbym niegroźne, frustrujące obicia przez kobiety niż:
1) czołówkę z osobówką, bo jakiś zjeb był mistrzem kierownicy i nie potrafił dostosować prędkości do warunków i umiejętności. Bilans - kumpel oszpecony na twarzy do końca życia, ja poobijany.
2) czołówkę z tirem, bo busiarz musiał nadrobić poślizg na trasie i #!$%@?ł. Bilans - 2 śmiertelne, 8 latek i starszy gość, ja z pociętą twarzą, łapami i uszkodzeniem kręgosłupa szyjnego, przeżyłem "na
  • Odpowiedz
@myszczur: No u mnie tak samo, zapaliło się czerwone światło na skrzyżowaniu a na ulicę próbował włączyć się z podporządkowanej jakiś koleś. Zatrzymałem auto, żeby mu zrobić miejsce, a babeczka z tyłu gadała przez telefon i uderzyła mi w tył. Miała szczęście, że jedną ręką zdążyła skręcić i zbiła mi lewą lampę i przerysowała bok bo tak jebnęłaby w hak.
  • Odpowiedz
że ich chwalenie się, że nie mieli nigdy kolizji w życiu


@cwlmod: Akurat to zazwyczaj dotyczy kolizji w trakcie jazdy, w ruchu. Tak jak ty staranowałeś auto mając je w przez kilka sekund na widoku tak inny mirek by zareagował w tym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Gość wgniótł mi bok auta naczepą tira wykręcjąc na dużym parkingu. 3 innych gości stało dookoła i go kierowało.
  • Odpowiedz
@myszczur: Wszystkie moje zdarzenia drogowe:
- wyjeżdżajac z parkingu busem zarysowałem lampe chłopu co stał na chodniku, bo za szybko ściąłem zakręt. Rok 2011
  • Odpowiedz