Wpis z mikrobloga

Wszystkie moje zdarzenia drogowe:
-baba wjechała we mnie z rozbiegówki
-baba wjechała mi w dupę gdy stałem w korku - po prostu ruszyła nie wiadomo czemu i wjechała we mnie xD
-baba uderzyła mnie w bok zderzaka tylnego gdy stałem na światłach, włączała się do ruchu z parkingu i nie wyrobiła zakrętu na pas obok xD
-baba pierwszy raz na automacie cofała z miejsca postojowego i uderzyła w bok mojego zaparkowanego auta

Reasumując - 3 krotnie moje auto zostało uderzone gdy stało w miejscu. Za każdym razem baba xD xD xD
#motoryzacja #prawojazdy
  • 53
  • Odpowiedz
Ja przez moją ledwo 3-letnią karierę za kierownicą miałem 1 kolizję, też babka mi wjechała w tył na skrzyżowaniu, ale to była tak zagmatwana sytuacja że nie będę opisywał dokładnie. Ale bez przesady z tymi babami, statystycznie nie jest dużo gorzej od mężczyzn, a przynajmniej nie zapie...ją i nie powodują tylu wypadków śmiertelnych co faceci. Ja też kilka razy coś głupiego na drodze odwaliłem z pośpiechu albo zamyślenia ale zawsze coś że
  • Odpowiedz
  • 0
nie znam szczegółów tych sytuacji, ale myślę że 2 z nich mógłbyś uniknąć gdybyś wykazał się większą kulturą na drodze - zmienił pas na lewy żeby wpuścić auto na rozbiegówce albo zatrzymał się 3 metry wcześniej żeby pozwolić babie wyjechać z parkingu.


@CheSlaw: Nie, jechałem samotnie pasem, za mną nikogo, babka po prostu wjechała. Gdy stałem na światłach, nikt nie wyjeżdżał, stanąłem normalnie w kolejce na środkowym pasie, druga sprawa, że
myszczur - >nie znam szczegółów tych sytuacji, ale myślę że 2 z nich mógłbyś uniknąć ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-28 181312

Pobierz
  • Odpowiedz
@myszczur: moje dwa zdarzenia, babka wjechała w tylek jak się zatrzymałem przed przejściem dla pieszych. Drugie jak stałem w korku wjechał we mnie taksiarz. Jeżdżę jak jeżdżę, niektórzy powiedzą że dynamicznie, złośliwi że za szybko, a i tak przez 14 lat jedyne dwa zdarzenia to jak ktoś się zagapił i wjechał mi w tylek...
  • Odpowiedz