Wpis z mikrobloga

#gothic Coraz bardziej niepokoi mnie to co dzieje się wokół Gothic Remake że aż w desperacji przeczytałem wszystkie komentarze pod zwiastunem CE na YouTube;) Fani Gothica jak jedna drużyna miażdżą THQ i za wciskanie tandety i za sprzedaż kolekcjonerki przed prezentacją gameplaya. Robi się z tego afera, reputacja firmy leci w dół, muszą zaprezentować w najbliższym czasie coś wiarygodnego z gry.
Ale żeby nie zostawiać smutnej aury wybrałem dla was kilka zabawnych postów;
-Kto kupi ten Wrzód!
-za bardzo zainspirowali się Starym Obozem i chcą nas wydymać na hajs ja strażnicy kopaczy...
-Silence Silence 2020 Gothic Remake Zrob Mi Louda
-Nie, dziękuję. Te przedmioty do palenia stwarzają ryzyko pożaru.
-notatnik chyba dla cheatów
-remake będzie zawierał jedynie skomplikowane zamki więc notatnik będzie niezbędną pomocą; lpplplllplppplllpppllplpllllppll.....
  • 13
  • Odpowiedz
@vanbolko: co oni w ogóle z tą grą robią? Jakim cudem to tak długo im trwa? Nawet piranie nowe gry wypuszczają częściej gdzie wszystko robią od 0, nawet mody do gothica potrafią szybciej wychodzić. A oni mają tam pełny team, gotowego gothica do którego mają tylko zrobić nowe animacje i grafikę ew. poprawić błędy i może zrobić większy użytek z areny, areny orków czy obozu quentina tarantina albo alternatywną ścieżkę do
  • Odpowiedz
  • 3
@Uuroboros: Hiszpanie podobno najchętniej piją wina La Rioja, pije się go dużo i powoli ale jeszcze dłużej się trzeżwieje, może w tym tkwi problem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nabrałem wiary w jakość remaku gdy do Alkimii zostali ściągnięci ludzie z piranji, kronik czy nawet z SureAi. Myślałem sobie że gdyby działo się z grą coś bardzo żle, ktoś z nich na pewno walnąby pięścią w stół i nagłośnił
  • Odpowiedz
@Uuroboros:

A oni mają tam pełny team, gotowego gothica do którego mają tylko zrobić nowe animacje i grafikę

To tak nie działa. Przy przeniesieniu gry na kompletnie inny silnik praktycznie wszystko trzeba zrobić od nowa, żeby to miało ręce i nogi. Niby da się po łebkach "przekonwertować" kod z pomocą jakichś bibliotek, skryptów itp. ale efekt będzie jak w trylogii GTA, gdzie wszystko działa, i wygląda jak kompletne gówno i zgubiono
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: stary chodzi mi o to że mapa jest, jest napisany scenariusz, masz fabułę i wrogów. znaczna część roboty odchodzi


@Uuroboros: Mapy nie ma, a oryginalny scenariusz jest dziurawy jak sito i trzeba go napisać od nowa. Z fabułą też są pewne problemy. Zostają jedynie wrogowie - których również trzeba zrobić od nowa.

Tak naprawdę trzeba napisać cały tytuł od nowa, a to co jest, to kartka wyrwana z zeszytu,
  • Odpowiedz
@jl23 no jeżeli fabułę pisać będą od nowa to od razu można zapomnieć o tym tytule i się nie przejmować bo to nie jest jak remake powinien wyglądać
  • Odpowiedz