Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie śmieszy u tych PUA (czyli artyści podrywu) jak piszą, że mają kursy albo sekretne tajniki typu jak wrócić do byłej każdy wie, że była to jedynie może wrócić do Chada który ją szmacił i wyzywał albo do patusa który ćpa i miał kilka wyroków z niebieską kartą będac jednocześnie alimenciarzem bo tacy jak wiemy dawają emocje i są pożadani, bo do przeciętnego chłopa pracującym na przysłowiowym magazynie nigdy nie wróci a najbardziej śmieszne jest to, że tacy naiwni frajerzy łapią sie na to i płacą swoje ciężko zarobione pieniądze.

#blackpill #p0lka #przegryw #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow #heheszki #zwiazki
  • 9
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie śmieszy u tych PUA (czyli artyści podrywu)


@TTedbundYY: Poprawka* Artyści #przegryw -u, nie przekręcać nazw. PUA to banda szarlatanów żerująca na naiwnych mężczyznach z łatwą skłonnością do manipulacji nimi niezaradnych życiowo.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: prawda jest taka, że jak kobieta straciła zainteresowanie, to już nigdy go nie odzyska. Szkoda mi tych wszystkich ludzi, którzy wierzą w to, że jest inaczej i wydaję pieniądze na jakieś nic nie warte kursy. Najbardziej zabawni są ci, którzy mówią np. "a ja zszedłem się ze swoją byłą, bo dała mi drugą szansę". Szkoda, że pewnie z 95% tych przypadków, to powrót z braku laku, z braku innych opcji
  • Odpowiedz
prawda jest taka, że jak kobieta straciła zainteresowanie, to już nigdy go nie odzyska.


@TheGreatest: nieprawda. Laski tracą zainteresowanie jak się zmieniasz dla niej, ona będzie próbowała zrobić z ciebie takiego faceta jaki jej się nie podoba i jak ulegniesz jej wpływowi to koniec. Dopiero po rozstaniu jak zobaczy dawnego ciebie takiego jak cię poznała to znów będzie chętna i znów będzie próbowała cię zmieniać na takiego jaki jej się nie
  • Odpowiedz
@Tony47: a widzisz, po części tak jest, po części nie. Jeśli jej zainteresowanie spadło, ale nie poniżej pewnego poziomu, to ok, może i jeszcze chciałby wrócić jak podjęła pochopnie decyzję (chociaż zazwyczaj ta decyzja jest juz od dawna w głowie i jest przemyślana). A jeśli po prostu jej zainteresowanie spadło poniżej czerwonej linii, to nawet stawanie na uszach i żadne "dawne ja" nie pomoże.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Kiedyś, kilkanaście lat temu w sumie sporo o tym czytałem i z ciekawości jakieś tam drobne eksperymenty robiłem na spotkaniach.

Jak ktoś za to płaci to jest debilem.

Niektóre zachowania tam opisywane to po prostu zachowania pewnego siebie samca które niektórzy robią naturalnie. Inne to jakieś dziwactwa i creepy pomysły.

Używanie ich nie spowoduje to że na brzydala poleci laska 9/10.

Natomiast jak ktoś ma sposób bycia ci.oty/łajzy/przegrywa a nie
  • Odpowiedz