Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #swiat #logikarozowychpaskow #p0lka #tinder #zwiazki #blackpill #ciekawostki #europa #niebieskiepaski

Mówi się, że podróże kształcą. Podobnie mieszanie w innych krajach pozwala poszerzyć swoje horyzonty myślowe i wiedzę o świecie. Dlaczego wspominam o takich oczywistych kwestiach w tym wątku?

Chłopak urodzony w Polsce już od dziecka wychowywany jest w duchu rzekomej wyjątkowości wspaniałych i niby najpiękniejszych na świecie polskich kobiet. To urabianie, czy wręcz tresowanie mężczyzn na uległych cuckoldów ma wręcz charakter systemowy.

Wystarczy pojeździć po świecie by się przekonać, że roszczeniowość wcale nie musi być naturalną cechą u kobiet. Człowiek przywykły do częstego chamstwa i pogardy ze strony Polek, może być mocno zdziwiony, że kobiety potrafią być sympatyczne, czy po prostu miłe, bez szukania w tym korzyści.

Oczywiście nie jest tak, że Polki są najgorsze i że wszystkie co do jednej są złe. Nie twierdzę także, że w każdym innym niż Polska kraju, kobiety są lepsze. Jednakże nie trzeba daleko szukać, by się przekonać, że z naszymi Polkami coś jest nie tak. Daleko im do postaw kobiet ze Skandynawii, które mają zupełnie inne nastawienie do świata, nieoparte na roszczeniowości, na zasadzie: "nam się należy, bo jesteśmy kobietami". Podobnie wyśmiewane w Polsce za rzekomą brzydotę Niemki, w porównaniu z Polkami prezentują się nadzwyczaj dobrze. Jako Polak doświadczyłem od nich takiej serdeczności i sympatii, jakiej w Polsce od Polek nigdy nie miałem okazji zaznać.

Obcokrajowcy często chwalą Polki, czy to za urodę, czy za charakter. Jak to możliwe, skoro wcześniej napisałem, jakie to te Polki są złe? Powodów jest kilka. Przede wszystkim przez zaściankowe nastawienie Polek, jak ich wrodzone kompleksy, polskie kobiety są dużo bardziej pozytywnie nastawione do obcokrajowców, aniżeli do Polaków. Widzą zapewne też w tym swój interes. Poza tym będąc łase na komplementy, łatwo ulegają facetom z zagranicy, gdy ci obsypują je komplementami, o ich rzekomym pięknie. To klucz do zdobycia takiej Polki. W przypadku Polaka to tak łatwo nie przejdzie, gdyż Polki są przyzwyczajone, że polscy faceci płaszczą im się do nóg.
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #swiat  #logikarozowychpaskow #p0lka #tinder ...

źródło: 5d933737009593202f7e3afca741d130

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: pOlki, dziękuję za niedanie mi doopy kilka lat temu szczególnie te w UK,
Dzięki wam mam super życie.
Już po dwóch pOlkach u których prubowałem widzę że wpakował bym się w nudne, toksyczne życie, cycki małe i sflaczałe, wieczny grymas bo Chada Anglika nie upolowały a już po 30-37 lat mają, do tego bezdzietne, w tej samej robocie od lat za najniższą,
I to po studiach, i wakacje te same
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Tutaj największy problem jest chyba taki, że ta wizja kobiet którą starają ci się wpoić w pewnym momencie się totalnie rozjeżdża jak prawo i lewo na skrzyżowaniu lub nogi prostytutki a nawet jeśli o tym mowa to z zwyroli próbuje się robić z mężczyzn podczas gdy to często laski na widok kutangi zachowują się jakby je największe szczęście na świecie spotkało. Zresztą w Polsce próbują ci wmówić od najmlodszych lat,
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 być może, ale stawianie tego konkretnego zdjęcia jako ilustrację do

Podobnie wyśmiewane w Polsce za rzekomą brzydotę Niemki, w porównaniu z Polkami prezentują się nadzwyczaj dobrze

to trochę kek. Ona ma ogromne czoło, mocno asymetryczną twarz, końskie dziąsła i bezkształtną figurę i nawet w porównaniu do przeciętnej pani z żabki wypada delikatnie mówiąc blado ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 Tak, podróże oraz przebywanie za granicą mogą poszerzać horyzonty i pomagać w znalezieniu swojej ścieżki życiowej. Natomiast porównywanie nas z innymi kobietami świata nie ma sensu i nie przynosi żadnych korzyści, chyba że nie chcesz już mieszkać w Polsce.
Każda kobieta to unikalny świat.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 Kobiety jak to ludzie ogólnie - różne są. Z tym płaszczeniem się mężczyzn w Polsce to nie jestem przekonana, czy to takie powszechne. Przede mną nikt się nie płaszczył, chyba, że jak na jakiś czas zdarzy się, że zostanę przepuszczona w drzwiach, ale tego nie oczekuję z góry i zawsze staram się powiedzieć dziękuję.
  • Odpowiedz