Wpis z mikrobloga

@jozinzbazin_bozy: a kto sie "chwalił" z rozpiską? xD Paręnaście miesięcy temu byłem u niego i spoko bo dobre 15kg schudłem z nim. Ale no współpraca była taka se. Nie słuchał jak mówiło mu sie, że nie jest się w stanie zrobić danego bardzo zaawansowanego ćwiczenia. Jeszcze taka ciekawostka. Na starcie (po wpłacie zaliczki) pyta was czy chcecie na sucho, z suplami czy też może na bombie. Dodał, że już parę
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy: @Noggenfogger @Pajpierz

Dlatego moje rozpiski każdy se udostępniać xD i nie będę się ot osrał, bo nie robię gotowców (ofc pewne schematy, metody mogą się powtarzać, bo koła na nowo nie da się wymyslić). Tak jak sam kontakt z klientem. A on chyba publikujac takie coś sam sobie robi strzał w stopę. Ogólnie trzeba zaakceptować, ze bedą osoby przekazujące dalej i nie ma co się spinać
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: no to nie wiem może teraz nie udaje. Ale kiedyś w okresie jak do niego poszedłem po rozpiskę, to wyzywał ludzi na insta i fb, którzy zarzucali mu bycie na bombie.
Mi tam to nie przeszkadzało bo go znam z dawnych czasów metina, więc dałem temu szanse.
Jak komus nie przeszkadza jego ciężki charakter, to napewno jakiś progres zrobi. Jak tak patrzę z perspektywy czasu to on mi pomógł głównie poprzez przymus raportów.
My jako jego klienci byliśmy zmuszani do składania raportów co 2-3 tygodnie.
Czyli np nowa waga, co suplementowalismy i jak często, czy mamy jakis problem z dieta bla bla.
I przez te raporty człowiek się trochę motywował, bo zdjecia sylwetki były tez wymagane. Więc jak widział, że w #!$%@? waliles to
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: to prawda 6 miesięcy temu miałem z nim spine mocna , dziś przyjechała policja w sprawie Mateusz czarneckiego gość się #!$%@?ł ale na spokojnie mam takie dowody co ten chłop pisał
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: po co farmazonisz z tym że gadam o rzekomej swojej naturalności? Nie raz mówiłem że przyjmuje doping, od samego początku odkąd działam w necie. Więc nie wiem po co takie bzdury opowiadasz ^^

To tylko pokazuje że cię nie prowadziłem skoro mówisz o mnie w ten sposób. Jak cię prowadziłem zapraszam na priv - przecież można porozmawiać i wyjaśnić skoro ci coś nie pasowało, co nie? Jesteśmy dorośli, a
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy: ale ty mi na siłę próbujesz powbijać, srasz się o byle co i zero argumentów. Zawistny jesteś że ci w życiu nie wychodzi u jadem plujesz do innych? Czy konkurencja po prostu? 😂

Szkoda że żaden ściek na mnie przez tyle lat nie wyszedł, no chyba że mówisz o pomówieniach takich parówek jak Ty. Ale nikt normalny na to nie zwróci uwagi ^^
  • Odpowiedz