Wpis z mikrobloga

Wierzyć się nie chce czytając te komentarze o honorowym obowiązku pójścia w maszynkę do mięsa gdy trep wyśle ci wezwanie xD
Cieszy mnie że tacy z was gieroje i bohaterzy którzy z uśmiechem na ustach poszli by walczyć w okolicach polskiego bachmutu w imie interesów tych na górze. No ja niestety nie mam takich stalowych jaj, natomiast jako tchórz chętnie wyślę wam do okopu kartkę z Dubrovnika ku pokrzepieniu serc.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #polska #ukraina
  • 171
  • Odpowiedz
@Wraczek: w sumie czego facet ma bronic jak jego np zona, matka i dzieci #!$%@? za granice? wtedy nie ma sensu nic bronic, bo wiesz ze bliscy sa bezpieczni ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@G06DbT: przecież ty zacząłeś atak od wyzywania od żałosnych więc całą swoją rozkminę o patologii bierzesz chyba z własnego doświadczenia. W psychologii nazywa się to projekcją. Będzie trzeba to się zaciągnę, przygotowany jestem
@Krs90: nazywam rzeczy po imieniu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Będzie trzeba to się zaciągnę, przygotowany jestem


@MikiGRU: no to powodzenia saszka, walcz za swoje ziemie, bo nikt za ukrainę w Polsce nie chce walczyć.
  • Odpowiedz
Gdy jest wojna to albo cię rozstrzelają dla przykładu na oczach żołnierzy


@mpetrumnigrum: tak, już będą strzelać do swoich obywateli. Widać że stosujesz ruskie metody, bo te są najlepsze, prawda? Pomyśl co się stanie, jak zaczniesz strzelać do swoich. Twoi koledzy szybko nauczą cię metodą siłową, że ten karabin zaraz będziesz miał wsadzony w odbyt, i wtedy będzie strzelane, ale do ciebie, jak do kaczki.


wsadzą do jednostki karnej gdzie będziesz
  • Odpowiedz
Rosjanie normalnie strzelają na froncie do swoich jeśli ci odmawiają wykonania zadania.


@mpetrumnigrum: Nie no, jak ruskie to robią to spoko, fajnie, musimy wprowadzić te standardy u nas, prawda?

Każdy chce żyć i łudzi się że to właśnie on przeżyje, wytrzyma jeszcze ten miesiąc lub 3 i wryci do domu.


@mpetrumnigrum: Albo i nie wróci. Albo wróci bez nogi/ręki. Albo wróci z PTSD, i będzie do końca życia się bał
  • Odpowiedz
Z pierdla tez beda powolywac do woja xD


@Nedkelly2: to palnę sobie w łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z każdej niewoli jest wyjście. Można skutecznie raz na zawsze uwolnić się od wszystkich problemów i mieć ten cyrk w dupie. Jeśli nie można żyć tak, jak się chce, to lepiej nie żyć wcale.
  • Odpowiedz
@Wraczek: Ze wschodu nie przyjdą dobrzy wojownicy którzy pogonią panów deweloperów, rząd, elity i najwyżej zmienią parę kresek na mapie. Tu przyjdzie dzicz mordująca niewinnych jak w buczy. I jak już ludzie mają walczyć to nie w imię obrony deweloperów ale swoich rodzin, Polski i potomnych.
  • Odpowiedz
@Niedobry: miro lepiej usuń ten komentarz. Ruscy mogą być wszędzie a pisanie otwarcie że możesz zostać żołnierzem może sprowadzić na ciebie ich wzrok. Może dramatyzuję i sieję zbędne plotki, ale trzeba brać taką opcję pod uwagę.
  • Odpowiedz
@Wraczek: @G06DbT: Pewnie, po co walczyć. Niech Kacap wejdzie, wprowadzi prawo okupacyjne, zrobi z Polaków poddanymi jak Żydzi zrobili z Palestyńczykami, tutaj sobie pokradnie, a tutaj pogwałci, a czasami i rozstrzela, jak ktoś nie będzie siedział cicho. Nie czepiam się osób, które nie chcą umierać za Ukrainę, bo i dla mnie jest ona obojętna. Natomiast w razie ruskiej agresji każdy normalny człowiek chyba wie, że trzeba się bronić.

Przed wojną
  • Odpowiedz
Nie bierzesz pod uwagi, że ludzie, którzy nie mają nic do stracenia, bo i tak zginą, mogą zabrać ze sobą takiego kaprala. I już nie będzie darł mordy. Każdy tylko twierdzi, że o trzeba słuchać tego kaprala bo zginiesz. A może on by sobie tak chciał zginąć? Nie namawiam nikogo na morderstwo, bo nie o to chodzi, każdy chce żyć. Ale jeśli będziesz kogoś dostatecznie długo męczył, to w końcu nastąpi moment
  • Odpowiedz
Pewnie, po co walczyć.


@Pomorski_Wilk: No jak chcesz, to proszę bardzo. Ja nie mam po co walczyć. Dla mnie to tylko kawałek ziemi. Mogę się stąd ewakuować, i nie będzie mi żal niczego. A ty, jeśli chcesz walczyć to nie mam nic przeciwko. Tylko nie zapomnij iść na przeszkolenie, żebyś nie był zwykłym mięsem armatnim, bo zginiesz od jakiegoś szrapnela, czy dronem cię załatwią.

dodatkowo wie że jak zabije kaprala to
  • Odpowiedz
Poszukaj sobie statystyk ile rocznie poborowych gineło do 2000 roku w wojsku.


@mpetrumnigrum: To było 24 lata temu. Od tego momentu dużo wody w Wiśle upłynęło, i ludzie żyją trochę inaczej, i trochę się mentalność zmieniła


@G06DbT: psychika ludzka się nie zmieniła.
  • Odpowiedz
@Krs90: ale daj sie koledze ponapinać w internecie jaki jest twardy i zabijałby ruskich na setki, na pewno jest świetnie wyszkolonym żołnierzem i między poligonami piszę komentarze na wykopie
  • Odpowiedz
@doreczycielprawdyzosiedli: z tym że jak typ wpadnie w ręce wroga i go wezmą na przesłuchanie to mu mogą zacząć grozić że ktoś za granicą zrobi krzywdę jego bliskim - nie ważne czy to będzie blef czy nie to może to złamać człowieka, szczególnie w sowieckiej niewoli
  • Odpowiedz