Wpis z mikrobloga

@andale: to jest konfederacki bot. Teraz buduje following ale zobaczycie co się będzie działo jak przyjdą wybory. Możecie robić screeny
  • Odpowiedz
dodatkowe zapytanie do API jest niepotrzebnie


@WykopX: nie no, ja wyciągałem z tego zapytania co przy wczytywaniu strony się odpala
  • Odpowiedz
  • 10
@andale o w końcu zbanowali to coś. Pamiętam jak na początku jeszcze było jakieś tam udawanie i pomoc facetom, a potem wjechał protokół konfederaty XD
  • Odpowiedz
@andale: na początku pisał całkiem spoko zarzutki, potem niestety przestał się maskować i wleciały urojeniaprawakoidalne na pełnej oraz agitacja na rzecz konfederacji, zabawne że najczęściej jest ona prowadzona przez facetów z różowym paskiem przy awatarze
  • Odpowiedz
@andale: ehh szkoda że nie ma już listy sreberek na czarnej, lubiłem tam czasami zaglądać żeby obserować taki atencjuszy jak ten wymieniony ładnie wysrebrzonych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@andale: Tak samo ja wyłapałem bana na 2 tyg. jak wrzuciłem filmik, gdzie jakieś pakole pokazywały, ze Polska to kierunek seksturystyczny. Jakieś Julki w Wawie dawały się dymać, nagrywać (ale nie podczas dymania) oraz dawały z siebie żartować i się poniżać za nic.

Ale jak już zgłaszałem ja i kilka innych osób, że jakieś ścierwo wrzuca na wykopa ruską propagandę nt. powstania, która robi z Polaków śmieci, to już wykop nie
  • Odpowiedz
@i-marszi: to są o wiele za daleko idące wnioski, odpowiedzialność za słowa to nie odpowiedzialność za każdy efekt tych słów,
mamy też już aż zanadto paragrafów na to.

Jeśli Ci powiem, żebyś teraz poszedł #!$%@?ć cały hajs do kasyna, a Ty to zrobisz.To oczywiście wiedząc to nie zrobiłbym tego i następnym razem bym się zastanowił mówiąc komuś coś głupiego, albo bym nie zmienił zachowania(i to jest odpowiedzialność za słowa). Ale realna
  • Odpowiedz
@andale: za co niby dostała bana? w większości dobrze pisała i nie było tam nic nie odpowiedniego. w dodatku aż dziwne było, że to był prawdziwy różowy pasek, bo inteligentna była.
Chociaż ja kiedyś dostałem bana za skasowany komentarz xd więc nic mnie już nie zdziwi.
  • Odpowiedz