Wpis z mikrobloga

Nie mam pojęcia co robić, różowa od roku pracuje w mniejszej firmie gdzie od samego początku podbija do niej jeden "kierownik". Tak jak na początku było to stosunkowo delikatne czyli zagadywanie na przerwie czy zapraszanie na kolacje, tak z czasem zaczął się mocno rozkręcać. Różowa oczywiście poinformowała go, ze nie jest zainteresowana bo już z kimś jest, ale do chłopa najwidoczniej to nie dociera bo co jakiś czas znowu probuje. Raz na integracji jak już był lekko podpity, zaczal do niej gadać żeby mnie dla niego zostawiła, bo jestem nieudacznikiem a on jej może zapewnić znacznie lepsze życie. Po tej sytuacji poszła na rozmowę do właściciela, który chyba z nim porozmawiał bo na jakiś czas się uspokoił.
Natomiast to co się wczoraj odwaliło to już nie mam pytań, chłop chyba wyciągnął jej adres korespondencyjny z dokumentów i wysłał jakiś bukiet kwiatów, nie wiedział ze ona tam nie mieszka i bukiet odebrała jej matka. Jestem już na granicy żeby po prostu podjechać pod firmę i z nim to bezpośrednio wyjaśnić ewentualnie obić mu mordę bo już przegina, ale tez nie chce robić różowej syfu w firmie...
Jakas totalna abstrakcja
#pracbaza #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
KarmelowyJeremiasz - Nie mam pojęcia co robić, różowa od roku pracuje w mniejszej fir...

źródło: IMG_3917

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz:Jak to nie wiesz co masz zrobić? To może niech faktycznie ktoś się zaopiekuje Twoją różową, jak Ty nie wiesz co trzeba zrobić w w takiej sytuacji xD. Nikt nie każe Ci go lać pod firmą, ale ogarnąć już możesz. Chyba, że sie boisz czy coś, to masz inne możliwości przecież. Nadal mam nadzieję, że to bait xD
  • Odpowiedz
Firmy boją się tego tematu, więc prędzej pozbędą się kierownika niż będą go kryć


@cyk21: jeśli to korpo, op napisał o mniejszej firmie więc pewnie jakiś januszex więc mogą mieć #!$%@?
  • Odpowiedz
@cyk21: Hola hola, nie zapominaj, że w grę wchodzi jeszcze pink logic. Taki kieras w firmie to dobre plecy, zrobienie większej afery może jej tych pleców pozbawić. Lepiej więc trzymać to w bezpiecznej granicy, nie gasić zapędów amanta a tym samym nie pozwalać na skrajnie patologiczne sytuacje.
  • Odpowiedz
Tak jak na początku było to stosunkowo delikatne czyli zagadywanie na przerwie czy zapraszanie na kolacje


@KarmelowyJeremiasz: ktoś zaprasza Twoją dziewczyną na kolację i to jest delikatnie? xD
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz szczerze musisz to niestety ukręcić. Kobiety są jakie są i w końcu dojdzie do tego, że albo zaciągnie ją do łóżka co oznacza koniec Twojego związku, albo ją odbije. Ogarnij temat puki jest czas. Najlepsi w stylu włoskiej roboty.
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz masz naruszenie RODO w jej firmie. Dane adresowe różowej wykorzystane do innych celów niż te dla których pracodawca je zebrał czyli przetwarzanie bez podstawy prawnej. Z katalogu tych cięższych naruszeń. Tylko UODO ma laga w procedowaniu zgłoszeń o naruszeniach 2 lata już.
  • Odpowiedz