Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś ma jakieś porady o co zadbać gdzie spierdzielać w razie #wojna do jakiego kraju to proponuje zebrać to w jednym miejscu może pod tagiem #uciekamprzedwojna

Z mojej strony rzeczy o które na pewno warto zadbać:
* Konto zagraniczne np. N26 (wiem, że kosztuje miesięcznie 4 euro, ale cóż koszt pokoju) konto traktuj jako tymczasowe jak tylko uciekniesz do docelowego kraju załóż konto tam i przelej tam kasę.
* Bądź przygotowany na przelanie swojej kasy na to zagraniczne konto. Dodaj do zaufanych odbiorców w swoim banku.
* Pozamykaj wszelkie zbędne produkty typu karty kredytowe
* Opracuj trasę wyjazdu z kraju, przez Czechy lub Niemcy zależnie z której strony kraju mieszkasz.

Nie mam najmniejszego zamiaru walczyć za interesy polityków jeśli oni też nie muszą, bo są "tak ważni dla kraju"
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
@zsokiemowocowym: czyli polityków też ta kara dosięgnie? Nic nie stoi na przeszkodzie żeby radni z Pcimia Dolnego chwytali za broń a jednak ich ustawa wyklucza.

+ moje życie cenię bardziej, a na wojnie kulkę zarobić można bardzo szybko
  • Odpowiedz
@Luigi93 Taa powodzenia w wyjeździe z kraju xd. Polska to państwo dużo silniejsze niż Ukraina, z dużo lepiej zorganizowanymi służbami i dużo mniejszym poziomem korupcji. Na pewno nie będzie tak jak na Ukrainie, że z bomby wypuścimy miliony ludzi z kraju
  • Odpowiedz
@Luigi93: ale wiesz, że atak na kraje bałtyckie oznacza uruchomienie art. 5 NATO i wojnę (bo nie wierzę by PL nie przystąpiła do wojny w takiej sytuacji)? Nie musi to być bomba na terytorium Polski.
  • Odpowiedz
Rasteris: to pisanie o uciekaniu to ruska propaganda, więc w tamtym kierunku będziesz miał do swoich.

zsokiemowocowym: za sianie defetyzmu i zdradę jest tylko jedna kara w czasach wojny


xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Rasteris ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi w moim wieku 30+ w tej okolicy jawnie mówi że spierdzielą za granicę i tyle ich widzieli. Zobaczą kręcące się krzesło obrotowe przy moim biurku tak szybko będę uciekał.
  • Odpowiedz