Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić jakiś GPS na rower? Chodzi mi o coś gdzie będę mógł jechać po śladzie wyznaczonym w aplikacji lub wgrać plik GPX. Cenowo to na początek chciałbym się zamknąć w 400 zł na początek. Oglądałem Igpsport Gps BSC200 lub IGPSport IGS320 ale nie wiem czy są one w najlepszym wypadku znośne bo jakoś mało opinii o nich.
#rower #elektronika #sport
  • 14
  • Odpowiedz
@rybeczka: usun konto. Znowu męczysz ludzi w tematach, które są dla ciebie niewygodne. Jak temat ciebie interesuje, to nie pieprzysz głupot o tym tagu.
  • Odpowiedz
IGS320


@Saub: Z jego starszym bratem IGS520 zjeździłem już 10k km i jak najbardziej polecam, do jazdy po zaplanowanych trasach nic więcej mi nie trzeba, jednak trochę obawiałbym się nawigowania po samych wskazówkach. Nie mam pojęcia, jak to działa w 320, ale 520 niby też oprócz linii pokazuje jakieś strzałki z odległościami, ale najczęściej są to tak bzdurne informacje, że najchętniej bym je wyłączył, żeby nie zaśmiecały ekranu. Takiej opcji niestety
  • Odpowiedz
@SchabowyZeMizeria: mogłabyś się podzielić wrażeniami z użytkowania? Jak działa nawigowanie po śladzie bez mapy? Jest ok? Bo przyznam, ze zwykły komputerek już mam, ale brakuje mi właśnie nawigowania po śladzie, a telefon nie jest jednak optymalnym rozwiązaniem
  • Odpowiedz