Wpis z mikrobloga

@assninja: Dodaj proszę tag #gielda, to nie będę robił osobnego wpisu.
Nowe felgi, bodykit, silnik, adaptacyjne zawieszenie. Całkiem sporo tego jak z tylko 20k żetonów więcej.
Premiera na osłodę przed #!$%@? za wyniki ;D
  • Odpowiedz
  • 1
@Deladomboix: fikoł zacny ale to akurat o modelu Y ;)

na screenie nowy - publicznie pokazany kilkanaście minut temu - model 3 performance

Stary miał 3.3s do setki, zwykłe zawieszenie i 263 km/h vmax
  • Odpowiedz
@assninja: Szczerze, za prawie 245 tys zł jesteś sobie w stanie kupić zajebisty samochód a nie Tesle która nawet nie chodzi oto, że jest elektryczna ale po 250 tys km wygląda mniej więcej jak Fiat Tipo po pracy na uberze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
245 tys zł jesteś sobie w stanie kupić zajebisty samochód


@Cztero0404: no pokaż proszę ten zajebisty samochód za 245k xd

i nie wiem co masz na myśli, jak będzie wyglądać? Moja po niecałych 80 nie różni się od nowej, poza tym że nowa jest czysta ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
Jak kupujesz nowy samochód to masz #!$%@? jak będzie wyglądać po 250k. Sprawdź kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: Samochód nie służy do trzymanie pod kocem tylko do jeżdżenia
  • Odpowiedz
  • 5
Tesla która jest ulepiona z gówna


@Cztero0404: [citation needed]

Nawet w niej nie siedziałeś jak tak mówisz lol. OCZYWIŚCIE że jest lepsza, pod każdym względem, od jakiejś obsranej skody XD

Ale postanowiłem iść o krok dalej. Co prawda za cholerę nie mogę załadować wersji RS do konfiguratora ale wziąłem najmocniejszą którą się dało w benzynie, 190 koni tsi. Cena 151k

Dodatki:

- keyless 1100
- światła ambient, tempomat, elektryczna klapa bagażnika
  • Odpowiedz
@Cztero0404:

Samochód nie służy do trzymanie pod kocem tylko do jeżdżenia


I co to ma do tego? Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale nikt nie kupuje nowego auta z myślą, jak będzie wyglądać za 15 lat u piątego wlasciciela
  • Odpowiedz
Nawet w niej nie siedziałeś jak tak mówisz lol. OCZYWIŚCIE że jest lepsza, pod każdym względem, od jakiejś obsranej skody XD


@assninja: Jak tam problemy z zimą i ładowarkami dalej muszą zabierać tesle na lawecie w Chicago i Norwegii czy już śnieg stopniał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I co to ma do tego? Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale nikt nie kupuje nowego auta z myślą, jak będzie wyglądać za 15 lat u piątego wlasciciela


@PiotrFr: Nie wiem w jakim świecie ty żyjesz, ludzie nie płacą 1/4 miliona złotych po to żeby jeździć gównem chyba, że są fanboyami
  • Odpowiedz
  • 8
@Cztero0404: nie wiem, nigdy mnie nie zabierali z Chicago na lawecie. Nie miałem nigdy problemu z zimą ani ładowarkami

Jak jesteś z Katowic czy Warszawy to sobie idź wypożycz na weekend za darmoszke, albo idź chociaż i usiądź w środku bo powtarzając brednie tylko robisz z siebie klauna, i to publicznie XD

ludzie nie płacą 1/4 miliona złotych po to żeby jeździć gównem chyba


brawo jasiu xD
  • Odpowiedz