Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: ale o co chodzi, tak jak pełno jest januszeksów i innego tego typu przybytków, tak samo jest pełno roszczeniowych pracowników których kwalifikacje, doświadczenie i czas jest mniej warte niż im się wydaje¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Generalizowanie niestety nigdy się nie sprawdza. Jeden ma szefa który wyciska z pracowników jak z cytryny, inny ma firmę która jasno pokazuje pracownikom jaka jest marża na realizacjach. Jeden pracownik będzie brał na siebie więcej niż trzeba, drugi będzie oczekiwał premii za samo przychodzenie do pracy. Itd itp
  • Odpowiedz
roszczeniowych pracowników których kwalifikacje, doświadczenie i czas jest mniej warte niż im się wydaje¯\(ツ)/¯


@nairoht: do niedawna super widoczne w IT gdzie ludzie np. po 2 latach working studenta na 0.5FTE myśleli że są midami a 3 lata "pełnego" doświadczenia to jak nic senior.
  • Odpowiedz
@brakloginuf U mnie też 2 lata i nie chodzi ani o wynagrodzenie ani o szefa, tylko o całokształt, robotę ogólnie, zostałem specjalnie jeszcze bo myślałem że coś się zmieni, ale ten rok czekam końca i spierdzielam z tego cyrku.
  • Odpowiedz