Wpis z mikrobloga

#blackpill Zastanawia mnie jak to jest być młodą julką która ma badoo albo tindera i tam wchodzi i dostaje tysiące wiadomości .Wydaje mi się że jest to tak jak w przypadku Netflixa Przeglądasz setki filmów tyle że nic ciebie nie zaciekawi na tyle żebyś coś zaczął oglądać .Koniec końców nie wybierasz niczego i wchodzisz na neta .Kiedyś było pare kanałów w telewizji i czekało się do wieczora żeby coś obejrzeć a teraz kompletnie tego nie potrzebujesz. Tak samo jest z facetami. Masz tyle opcji jako kobieta że coś na prawde musi ciebie zaciekawić żebyś zwróciła uwage.Ale nie chodzi tu tylko o opcje ale o dostępność. Faceci są dostępni 24/7 cały czas ,za rok za miesiac czy za 10 lat .Na tinderach , badoo , instagramach czy facebookach czekają wygłoniali i spragnieni uczucia.
  • 3
  • Odpowiedz
Juleczka jest mloda i plodna i chce jej sie tez regularnie ruchac, to wchodzi na tinderka i widzia oskarka 195cm co widac ze umie dobrze pompowac i dziala to na nia tak jak na Ciebie thumbnail jedrnego dupska mlodej dziewczyny na yt tylko ze Ty mozesz sobie zwalic konia a ja ten Oski moze pompowac w niedalekiej przyszlosci jak sie do niego zglosi.
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie jak to jest być młodą julką która ma badoo albo tindera i tam wchodzi i dostaje tysiące wiadomości .Wydaje mi się że jest to tak jak w przypadku Netflixa


@kamil8871: Yup, coś w tym stylu. Masz 100 platform streamingowych chciałbyś coś obejrzeć i w sumie mimo wyboru nic ci nie pasuje. Albo mając milion gier na steamie i tak nie masz w co grać. Jak ktoś ma za duży
  • Odpowiedz