Wpis z mikrobloga

#praca #autocad #konstruktor #pracbaza #korpo
Kurde, chyba przespałem okres na zmianę branży.
Stworzyłem cv ale nie ma dla mnie pracy. Znaczy się jest ale robiłbym to samo co teraz. Siedzę w konstrukcjach stalowych (bramy, balustrady) i w aluminium (okna, drzwi, fasady, ppoż). Mam dużo wspolnego też z ogólna budowlanka jak i tematami fit-out. Programuję obróbki na maszyny cnc w unilink.
No ale czuję powoli wypalenie zawodowe.
Na co zmienić z 20+ letnim doświadczeniem?
Poszedłbym do jakiegoś korpo żeby nie mieć odpowiedzialnej pracy tylko klepać w hybrydzie przez 8h
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uhauha: No nie wiem, ja tam już nie raz kierownika miałem, który również rysował, ale już bardziej standardy i jakieś prototypy, a od walenia programów na maszyny były młodziki nieopierzone. W innej pracy gość na stanowisku kiera po prostu wyceniał robotę, brał udział w rozmowach technicznych, generalnie mało już pisał technologii czy projektował. Coś musi być nie tak z twoją karierą, że tak to się skończyło. Może jakaś bierność?
  • Odpowiedz
  • 0
@Iskaryota kariera mi się dobrze rozwinęła. Kasa jest też spora i mam już na tyle odłożone że mi się już nie chce tego robić.
Po prostu chce zmienić branżę.

Nas jest 2 w firmie i co chwilke ktoś na staż przyjdzie (jakiś student na praktyki czy coś) ale to od rysowania 2d i dokumentacji.
Nasz firma nie moze sobie pozwolić na błędy po konstrukcje są warte po 500k PLN minimum.
  • Odpowiedz
  • 0
@TheOneWhoKnocks właśnie jest. Patrzę na prace mojej żony. Może i zarabia mniej ale pogadają przez teamsy, posprząta w domu, obiad zrobi, coś tam w excela wpisze i fajrant ;).
Nawet za 4k na staż bym poszedl do takiej pracy
  • Odpowiedz