Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio zauważyłem, że coraz więcej osób inspiruje się TikTokowymi Oskarkami i zaczyna używać białych peripheral komputerowych. Słuchawki, klawiatura, myszka, a nawet monitory - wszystko w bieli. A to jeszcze nie koniec! Teraz mają pełno LED-ów wszędzie, nawet na biurkach, które same w sobie świecą! Ciekawi mnie, jak ludzie tak szybko śledzą trendy w świecie PC. Nie do końca mam pojęcie, co jest teraz modne.

A co Wy, drogie wykopki, używacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Ja osobiście stawiam na klasyczne, czarne klawiatury i myszki. Może jestem trochę konserwatywny, ale nie potrafię się przekonać do tego nowego trendu. A Wy jakie macie? Dajcie znać bo to się robi gejowe XD!

#pcmasterrace #pytanie #kiciochpyta #oskarki #normictwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Jaki kolor wariacie?

  • Czarne Klasyczne Jak Ty! 75.2% (106)
  • Białe Jestem Oski 15.6% (22)
  • Inne Napisz ;) 9.2% (13)

Oddanych głosów: 141

  • 26
@mirko_anonim: jedno jest pewne, nie będę wybierał koloru swojego sprzętu bo ktoś na internetach mówi że to be bo ktoś kogo nie lubi tak ma itp, kupuję to co mi się podoba, może być i różowe, nie kupuje sprzętu komuś tylko sobie, z drugiej strony możliwe, że ludzie nie wzorują się na tym kimś tylko zauważyli "o fajne to" i tyle, poza tym kiedyś cały sprzęt komputerowy był szaro-biały:D
maniel - @mirko_anonim: jedno jest pewne, nie będę wybierał koloru swojego sprzętu bo...

źródło: comment_ELO8NBMYVHlEcbVDeiOWkpj34fm0Gyvv

Pobierz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Najlepsza klawiatura na świecie IBM Model M tylko w beżu!

Białe i beżowe jest OG.

Albo nie miałeś komputera za młodu jako millennials, albo jesteś z Gen Z i jakiś Janusz włożył ci do głowy, że mężczyzna to może kupić jogurt tylko w czarnym opakowaniu xD


·
@mirko_anonim

czarna klawiatura i myszka = oski

Jedyny, dopuszczalny kolor dla prawdziwego chuopa to żółty. (W sensie pierwotnie był biały, ale pożółkł ze starości i zapocenia). Gejowe to jest dopiero wymienianie sprzętu częściej niż raz na 10 lat.