Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio zauważyłem, że coraz więcej osób inspiruje się TikTokowymi Oskarkami i zaczyna używać białych peripheral komputerowych. Słuchawki, klawiatura, myszka, a nawet monitory - wszystko w bieli. A to jeszcze nie koniec! Teraz mają pełno LED-ów wszędzie, nawet na biurkach, które same w sobie świecą! Ciekawi mnie, jak ludzie tak szybko śledzą trendy w świecie PC. Nie do końca mam pojęcie, co jest teraz modne.

A co Wy, drogie wykopki, używacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Ja osobiście stawiam na klasyczne, czarne klawiatury i myszki. Może jestem trochę konserwatywny, ale nie potrafię się przekonać do tego nowego trendu. A Wy jakie macie? Dajcie znać bo to się robi gejowe XD!

#pcmasterrace #pytanie #kiciochpyta #oskarki #normictwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Jaki kolor wariacie?

  • Czarne Klasyczne Jak Ty! 74.7% (195)
  • Białe Jestem Oski 16.5% (43)
  • Inne Napisz ;) 8.8% (23)

Oddanych głosów: 261

  • 33
  • Odpowiedz
Dajcie znać bo to się robi gejowe XD!


@mirko_anonim: A to jest jakaś zasada, że jak ktoś sobie zrobi LEDy, wybiera białe peryferia to jest to z miejsca gejowe?
To tylko i wyłącznie twoje odczucie. Jestem zdania, że dopóki ktoś nie narzuca mi swojego zdania to niech sobie robi co chce. Odpowiadając na pytanie: Nie robi mi to różnicy ma być dla mnie wygodnie, względnie tanio, oraz ma być wydajne.
  • Odpowiedz
głupoty gadasz.


@RobinSchudl: raczej Ty, żaden chinczyk nie zainstaluje apki tiktok na swoim telefonie, popytaj chinczyków jakei cyrki muszą robić, nie pomaga vpn, aktualnie musisz mieć urządzenie które nie było nigdy aktywowane na terenie chin :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: garść faktów, bo jak widać po OPie, osoby urodzone w okolicach roku 2000, nie wiedzą

- biały był kolorem dominującym w PCetach do ~2005 roku, później był okres przejściowy, między czasie królował szary, aby po roku ~2010 wszystko sprzedawać w czerni,
- podświetlenie LED to nie takie nowe, dostępne od ~15 lat,
- podświetlane wentylatory tak samo od ~15 lat, nie ARGB, ale RGB i jednokolorowe jak najbardziej,
- obudowy z oknami można było kupić/zrobić 20 lat temu (!), ta moda istniała już w okolicach roku 2000-2005. Jak chciałeś być geekiem i się wyróżnić, to robiłeś sobie okno i chłodzenie wodne, tak jak dziś kupujesz komputer i podzespoły w bieli i kupujesz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja to się inspiruję cebulakami. Wybieram sprzęt co kosztuje mniej cebulionów. Ma być dobre i kosztować tanio. Kolor, to sprawa trzeciorzędna. POlecam ten styl życia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz