Wpis z mikrobloga

@stormi: jaki on staruch? 24 lata to młody chlop. A co powiesz o sytuacji jaką miał mój kumpel chad. Dwie 13latki chciały go wyruchać a gość miał wtedy 30 lat, ogólnie multum sytuacji że jakieś 15 i inne nastolatki chciały jego bolca. Jakoś im to że był staruchem nie przeszkadzało. A Ty będziesz dojeżdżać chłopa że chce laskę 8 lat młodsza ,jakby miał 35+ i tak pisał to ok wtedy
  • Odpowiedz
@Kruweczka: jeżeli ma faktycznie ładna mordę to bez problemu będzie ruchał takie w tym wieku. mój kumpel chad ma ponad 30 i może w takich przebierać a raczej mógł bo już sobie ogarnol taka na stałe ( ͡º ͜ʖ͡º) 14 lat mlodszą
  • Odpowiedz
@Erlein: Nie masz szans jesteś za stary na takie laski dla nich i ciężki temat, mi udało się spotkać z 3, 16 lvl ale zghostowaly mnie po spotkaniu próboj na portalach 6 Obcy i pisz też na fb do takich lasek ale nie pisz że masz 24 tylko 20 lvl i módl się żeby to zaakceptowała xd dawniej można było peklowac 15 16 inny mental teraz jesteś za stary dla
  • Odpowiedz
@stormi: 24 lvl to nie stary dziad xddd już was posrało wogóle dawniej 14 15, wychodziła za mąż i była peklowana teraz cucki Spermiarze stare baby po 30 #!$%@? rynek wmowili ludzia że peklowanie 15 16 to pedofila xdd
  • Odpowiedz
@stormi: I co w tym złego xdd 17 lat to prawie pełnoletnia dziewczyna masz wypatrzone spojrzenie za niedługo podryw 20 latek przez 30 latków będzie pedofilia xD 100 lat temu w tym wieku miałabyś już dziecko i byłabyś po ślubie z gościem 4-5 lat starszym.
  • Odpowiedz
@stormi: To ty rozróżniają osoby, od 15 lat można już uprawiać seks legit z taką kobieta ba ona może nawet kupywac tabletki dzień Po xD po za tym mówię teraz o wieku 17 lat a nie o 15 xddd
  • Odpowiedz
@Erlein: A co ty z nią będziesz robił oprócz seksu? Będziesz chodził na szejka do McDonaldsa? Pomagał jej odrabiać prace domową? Do klubu jej nie wpuszczą, w pubie jej piwa nie sprzedadzą, w Żabce też ci piwa po drodze nie kupi. Zabierzesz ją na domówkę do znajomych, którzy będą rozmawiać o nowych projektach w pracy, ona nie będzie z tego nic rozumiała i będzie mówiła że dostała uwagę w dzienniczku
  • Odpowiedz