Wpis z mikrobloga

@spere: Ciekawe ile ją tam musiało bolcować typów podczas tych podróży że aż robi przerwę w tych sprawach xD Może jakiegoś syfa złapała i ten celibat zbyt dobrowolny to nie jest xD xD
  • Odpowiedz
@spere: przebolcowana w Ameryce przez chadów, a w ubiegłym roku przez jakiegoś włocha.
"Używana" ogólnie przez facetów.

typowa p0lka ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@spere: Rozmawia dwóch mnichów, młody ze starszym na temat zbiorów znajdujących się w tamtejszej bibliotece.
- Mistrzu, wybacz, że pytam, ale co by się stało gdyby mnich przepisujący księgi się pomylił i jakieś zdanie przepisał błędnie?
- Nie, to niemożliwe, nikt się nie myli.
- No, ale jakby się ktoś pomylił, to co by się stało?
- Mówię ci, że nikt się nie myli, znasz tekst biblii na pamięć? Przyniosę ci
  • Odpowiedz
33 letnia polska podróżniczka jutuberka Ewa zu Beck robi sobie dobrowolny rok celibatu


@spere: Akurat to jest idiotyczne robienie sobie krzywdy niezależnie od płci, bo jedyne co będzie w tobie narastać odwalając taki cyrk to frustracja i pewne ciśnienie na takie rzeczy jeszcze bardziej żeby to robić.
  • Odpowiedz
@lexico: Ostro tam musiało się dziać na tych wycieczkach, że roczny celibat to tak ważna informacja xD
Ja podejrzewam jakąś chorobę weneryczną.
  • Odpowiedz
polki robią sobie co chcą


@Tajlosfit: właśnie masz przykład co z tego wynika

p0lka udając wielką Europejkę jeździła w Ameryce na karuzeli *iutów.
NIC z tego nie wynikło.

Teraz w wieku 30+ nie ma nic. Ani rodziny, ani męża, ani dzieci. Nie ma nawet mieszkania.
Nawet nie ma pracy, gdzie miałaby stałe dochody.
A o partnerze, który chciałby z nią być na poważnie, to może już jedynie pomarzyć.
Play Stupid Games,
  • Odpowiedz
piecze Cię dupa


@Tajlosfit: czemu?
Bo widze kolejną p0lkę?
Już się przyzwyczaiłem.

Ponadto Ty sam nie masz rodziny

Nie mam żony ((oo))
a rodzinka jest
a mogę mieć dziecko do 70+, a babie jajniki po 40-tce wysychają na wiór.

i co p0lko?
dalej będziesz pluć jadem?
  • Odpowiedz