Wpis z mikrobloga

#motocykle

Miałem dzisiaj przedostatnią jazdę. I jakoś tak średnio mi szło. Miałem wrażenie, że motocykl jedzie nieco szybciej.

W szkole są 2. Jeden na A mt07, a drugi też mt07, ale na a2. Czyli chyba z blokadą. No i on ma szerokie gmole i jakiś taki szybszy jest, jak go nikt nie prosi.

Wg licznika może rzeczywiście jechał 11-13 zamiast 10, jak te drugi. W każdym razie trochę mi dzisiaj na nim nie szło. Zastanawiam się, czy może być tak, że przy niższej temperaturze powietrza i sporej wilgoci, silnik chce się wkręcać wyżej.
  • 33
  • Odpowiedz
@WolvvloW na początku może być różnica, ale jak się rozgrzeje to już powinno być normalnie. Może być różnica między jednym a drugim motocyklem.
  • Odpowiedz
  • 0
@baletny to na pewno
Albo jakiś kijowy dzień dzisiaj
W większości wychodziło, ale tak za blisko linii np w 8

W ogóle to Word w tym tygodniu odwołał egzaminy przez pogodę
  • Odpowiedz
  • 0
@baletny domyślam się
Byle pamiętać, żeby nogi zacisnąć na baku, siedzieć w lekkim pochyleniu, to już będzie wychodziło

Dzisiaj sam nie wiem,czemu, siedziałem jak na cruiserze (albo swoim 125), to ciężko było zrobić te manewry. I zimno ^^
  • Odpowiedz
  • 1
@WolvvloW jak ja zdawałem to były 4 stopnie i mi egzaminator poradził,żeby się przebiec zrobić kilka pajacyków żeby krążenie było lepsze , zastosowałem się i zdałem( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WolvvloW Mt na 1 biegu na właśnie te 11-13 km/h średnio. Ciut niżej ma z650 o też czułem różnice jak się przesiadałem Mt > z > Mt. Mt na a2 jest blokowana, ale czy to wpływa na to jak idzie z dołu to nie wiem. Ale jeśli uczyłeś się na zdlawionej czy jakiejś zdezelowanej Mt to jak wsiądziesz na normalną na egzaminie to może być lekkie zdziwienie ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
  • 0
@zielony_goblin @Arno1d @baletny wywróżyłem sobie, że zdam xD

Wróżba typu "jak w miarę ładnie zaparkuję w garażu na jeden raz (wjazd jest pod kątem prostym, nawet ojciec poprawia kilka razy, mimo że już prawie ćwierć wieku w nim parkuje), to zdam. Na dobrą sprawę zaparkowałem dość kijowo, ale na potrzeby wróżby styknie. ( )

Wiem, że burdel. Straszny. Ale wszystko "potrzebne".
WolvvloW - @zielony_goblin  @Arno1d  @baletny wywróżyłem sobie, że zdam xD

Wróżba ty...

źródło: temp_file6977480079891301140

Pobierz
  • Odpowiedz
@WolvvloW generalnie to loteria, tak samo jak z pracą. No też byłem #!$%@? po sobocie, ale prawda jest taka, że możesz mieć wszystko w 100% ogarnięte, a akurat pacniesz słupek albo jakiś niefart na mieście. Wiesz, jakby te egzaminu naprawdę oceniały umiejętności jazdy na zasadzie: no gdzieś tam był błąd, ale widać że pan ogarnia jazde i elo masz prawko to git, a tak złapiesz gdzieś zaćmienie mózgu jak ja i nara
  • Odpowiedz