Wpis z mikrobloga

#motocykle

Miałem dzisiaj przedostatnią jazdę. I jakoś tak średnio mi szło. Miałem wrażenie, że motocykl jedzie nieco szybciej.

W szkole są 2. Jeden na A mt07, a drugi też mt07, ale na a2. Czyli chyba z blokadą. No i on ma szerokie gmole i jakiś taki szybszy jest, jak go nikt nie prosi.

Wg licznika może rzeczywiście jechał 11-13 zamiast 10, jak te drugi. W każdym razie trochę mi dzisiaj na nim nie szło. Zastanawiam się, czy może być tak, że przy niższej temperaturze powietrza i sporej wilgoci, silnik chce się wkręcać wyżej.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolvvloW

nawet jak zdasz, musisz czekać na plastik

trochę się pozmieniało;) 20 lat temu czekałem z 2 tygodnie po zdanym egzaminie na kat B a jak wracałem z egzaminu na A (po zmianie przepisów) to zanim dojechałem do domu ( a mam 20 min od WORDu) dostałem powieadomienie na mObywatel że moje prawojazdy zostały zaktualizowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WolvvloW zależy od egzaminatora. Możesz mieć z lewej 2x, z prawej albo lewo prawo, prawo - lewo. Z zatrzymaniem się luz bez. U mnie jest to 2x lewa (raczej xD) bo jest w #!$%@? mało miejsca na placu. Zaczyna się od lewej i łatwiej jest wrócić niż nawracać, ale co sobie wymyśla na egzaminie to #!$%@? wie
  • Odpowiedz
  • 0
@zielony_goblin kyky
Czyli powtórka w poniedziałek?

Ja w sumie nie wiem, czym się tak przejmuję. Przecież większy motór to głównie zabawka. Nie muszę po tym powtarzać roku, nie stracę pracy. W najgorszym przypadku kilka stów poleci na dodatkowe godziny szkolenia. No ale mówi się trudno.
  • Odpowiedz
@baletny mi też nic nie mówil, ale to ma znaczenie JAK POWIE. Chodzi o to, że na egzaminie należy słuchać poleceń egzaminatora i jeśli powie, że wolny masz zrobić 2x z lewej strony to masz tak zrobić inaczej błąd.

Mi powiedział: robi pan 2x zaczynając od lewej, za drugim razem może się pan zatrzymać, ale nie musi.

@WolvvloW poniedziałek ( ͡º ͜ʖ͡º) ja nie tyle
  • Odpowiedz
@WolvvloW: jeśli chodzi o mtka to jak dla mnie 12kmh to tak max jeśli chodzi o manewry wolne, jak się rozbiega do 14kmh to już sie robi jazda wyczynowa xD a tak pare razy miałem jak wiatr wiał. nie bierz mtka z blokadą na egzamin, jak będziesz z tą manetą walczyć to serio będzie ciężko plac zdać.

gmole nie przeszkadzają - serio - szybko się przyzwyczaisz
  • Odpowiedz