Wpis z mikrobloga

  • 0
@lezese: nie, myślałem że lepiej na początku zrobić podstawkę
poza tym mam 13 level, zrobiłem "rundkę" po pierścieniu Khorinis i dalej jestem w dupie xD
  • Odpowiedz
@Rad-X: ale grasz z Nocą kruka? jesli poszedles od razu do GD to nawet nie mogłeś niczego tam ubić bez totalnego wyczyszczenia jarkendaru i skonczenia wątku nk
Idź po prostu do jarkendaru i sobie na spokojnie skończ tam wątek, nic nie jest stracone, gothic jest łatwy
  • Odpowiedz
  • 0
@lezese: Z Nocą Kruką, jeżeli idziesz ścieżką sugerowaną przez dialogi to zabijasz Krwiopijce Wilki, Ścierwojady Topielce i Zębaczę na luzie
  • Odpowiedz
@Rad-X: tak, ale ile ich tam jest w GD, raczej musiałeś biegać na przemiankach albo mixach szybkości z listami. ale spoko, po prostu idź sobie teraz do Jarkendaru, zrób cały wątek, wybij całe Khorninis z mobków. zobacz gdzie są roślinki do robienia mikstur jeśli i zbierz wszystkie tabliczki z potrzebnymi ci cechami.
oczywiscie gothica da sie skonczyc przemykając jak szczur przed mobkami i przyzywając demony na bossów xD ale co to
  • Odpowiedz
@lezese:

tak, ale ile ich tam jest w GD, raczej musiałeś biegać na przemiankach albo mixach szybkości z listami

Byle dojść do Diego, a resztę to już on ubije. A te kilka wilków i krwiopijców w drodze do niego to nie jest problem. Co najwyżej trzeba omijać zębacze. Robienie GD przed Jarkendarem to nie jest zły pomysł ze względu na lepszy pancerz dostępny zaraz na początku 3R lub kolejny krąg magii
  • Odpowiedz