Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam #pytanie natury związkowej.

Odniosłem niedawno spory sukces w życiu. Coś, na czym mi zależało. Chciałem go świętować w ten sposób, żeby zaprosić dziewczynę, z którą jestem kilka miesięcy, na mega dobrą kolację w wypasionej restauracji.

Od wczoraj mam jednak wątpliwości. Chodzi o to, że w związku nie uprawiamy jeszcze seksu. Pojawiły się zatem myśli, że może to jednak desperackie zapraszać na taką drogą wypasioną kolację dziewczynę, z którą nawet nie uprawiam seksu. Jak byście postąpili - zapraszać czy dać sobie z tym spokój?

Poza tym jednym problemem, nie ma w związku innych problemów, wszystko inne gra super. Tylko ten brak seksu jest gdzieś z tyłu głowy. Na co dzień wszystkie koszty są 50/50, nic nie tracę finansowo na tym związku . To potencjalne zaproszenie byłoby jednorazową akcją. Jesteśmy oboje >25 lat.

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
by zaprosić dziewczynę, z którą jestem kilka miesięcy, na mega dobrą kolację w wypasionej restauracji.


Od wczoraj mam jednak wątpliwości. Chodzi o to, że w związku nie uprawiamy jeszcze seksu.


@mirko_anonim: a ona wie, że jesteście w związku?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim chcesz świętować w restauracji - to świętuj w restauracji. Wolisz iść na pizzę - idź na pizzę. To nie jest związane z tym jak wygląda wasze życie seksualne ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

chcesz świętować w restauracji - to świętuj w restauracji. Wolisz iść na pizzę - idź na pizzę. To nie jest związane z tym jak wygląda wasze życie seksualne ¯_(ツ)_/¯


A moim zdaniem to OP ma rację i jest związane. Czemu on ma stawać na rzęsach i wymyślać jakieś fancy kolację, skoro ona mu nawet nie chce popuścić szpary xD przecież to podstawowa rzecz w związku i ona de
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Oczywiście, to nie do pomyślenia. Porządna dziewczyna powinna przecież dać dupy na pierwszym spotkaniu, a później dowiedzieć się z wykopu, że jest dziwką, nie jest dziewicą i ogólnie to odpad. Nie warto wchodzić w związki, bo faceci to obecnie #!$%@?, tak źle i tak niedobrze.



· Akcje:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Jezu jacy ludzie są teraz cyniczni i dziwni, chciałeś świętować swój sukces z osobą, z którą coś cie łączy, ale powstrzymuje cie to, że seksu nie było? W dodatku znacie się kilka miesięcy już... Co to za bait i komu to do głowy przychodzi. Ja nie raz stawiam obiad albo drinki przyjaciółkom jak jest jakaś okazja i coś mi się w życiu uda i chcę coś uczcić, muszę im powiedzieć ze
  • Odpowiedz