Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy Wam też jest przykro kiedy źle się czujecie, coś Was boli, dokucza, mówicie o tym, a Wasza kobieta sprowadza to do poziomu stłuczonego paluszka i sobie z tego żartuje?
Chłop stara się jak może (!), a kiedy chce się podzielić swoim trudem, bólem, to nie ma komu słuchać. Jakbyśmy mieli być wykuci w kamieniu. Zero miejsca na słabości.

Życie to nie wyścigi i każdy ma inną skalę znoszenia doświadczeń. Nieważne jakie są, dobrze jest móc się z nimi podzielić z najbliższą osobą, która przynajmniej wysłucha. I robi się strasznie smutno, kiedy od wysłuchania został Ci już tylko terapeuta... :(

#zalesie #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 45
skoro ktoś gdzieś kiedyś mnie olał jak zrobiłam 1 rzecz to już nigdy nic nie warto dla nikogo xd


@Dietetyq:

Podejście typowo wykopkowe - "moja ex kiedyś przeszkadzała mi jak zabrałem ją na wyścigi samochodowe i się ujowo bawiłem a ona się męczyła więc następnej nawet nie zaproponowałem tego i pojechałem sam bo nawet nie widziałem sensu pytać czym się interesuje".
chce się podzielić swoim trudem, bólem


@mirko_anonim: ale po co? One odbierają to jako słabość. Dałeś się nabrać na "empatyczną płeć" i bajeczki, że "facet to powinien być wrażliwy" i "mężczyzna może płakać". Witaj w realnym świecie. To bajki.

dobrze jest móc się z nimi podzielić z najbliższą osobą


@mirko_anonim: najbliższą osobą dla ciebie jesteś ty sam. Porozkminiaj w głowie, wyciągnij wnioski i idź dalej.
stłuczonego paluszka i sobie z tego żartuje?

Chłop stara się jak może (!), a kiedy chce się podzielić swoim trudem, bólem, to nie ma komu słuchać. Jakbyśmy mieli być wykuci w kamieniu. Zero miejsca na słabości.


@mirko_anonim: Witamy w świecie mężczyzn. Po 1 nie mów takich rzeczy kobiecie- ona to zapamięta jako słabość. Masz być silny i zdrowy bo jak nie to sobie takiego (też na pozór) poszuka.
Po 2 naucz
y źle się czujecie, coś Was boli, dokucza, mówicie o tym, a Wasza kobieta sprowadza to do poziomu stłuczonego paluszka i sobie z tego żartuje?


@mirko_anonim: Z takimi osobami nie tworzy się związku. po co komu związek bez wsparcia a jeszcze przemoc psychiczna. Od takich osób się odchodzi jak najszybciej.
@Linnior88: Ja tez pomagałam byłemu. Herbatka, obiadek, deser, po leki latałam... A ten debil mi nawet herbaty nie zrobił jak mnie wirus rozłożył i pytał czy mogę sobie sama zrobić bo on gra xDDD a najlepsze że w chorobie jeszcze był kapryśny i najlepiej jakbym czytała mu w myślach bo książę umierający.
@mirko_anonim: Odkryłeś empatię u empatycznej płci. ¯\(ツ)/¯ Płaczki możesz uskuteczniać dobremu koledze, przyjacielowi, a z bab to tylko swojej matce. "Twoja" baba nie chce wiedzieć, że masz jakiekolwiek problemy. Kiedyś kolega powiedział mi, że jego żona i córki wolałyby, żeby umarł na białym koniu, niż żeby z niego spadł. I to jest kwintesencja męskiego życia, samotność we wszystkim. Ale, ale, żeby nie było Ci smutno to znajdź sobie pocieszycielkę lvl 25