Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemka, dołączam do grona palaczy. Kupiłem w Holandii super silver haze 1.1g i skręciłem z tego dwa jointy, czego mam się spodziewać po spaleniu takiego jednego całego jointa na raz?
#kiciochpyta #marihuana #thc #420 #konopie #narkotykizawszespoko



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
Kupiłem w Holandii super silver haze 1.1g i skręciłem z tego dwa jointy, czego mam się spodziewać po spaleniu takiego jednego całego jointa na raz?


@mirko_anonim: To twój pierwszy raz i chcesz zapalić całego? po dwóch buchach już nie będziesz wiedział co sie dzieje, po co ci cały?

Jeden buch ci wystarczy.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: a jak to jest teraz z kupywaniem zioła w niemczech?

Bo tam można mieć na własny użytek przy sobie ileś gramów, po 20 można palić w miejscu publicznym i można mieć 3 roślinki w domu.

Ale zakaz jest coffee shopów i chyba sprzedawania innym ludziom, tak?

Wiec skad taki polak moze miec, aby tam legalnie sobie zapalic??
  • Odpowiedz
@Konopiarium_farma Ok troszeczkę poczytałem.

A ile trwa zapisanie do takiego klubu?
Będą takie kluby coś ala:
Wchodzę i na już, dosłownie teraz jestem członkiem po pięciu minutach od wejścia i daniu zadatku, a oni w zamian w zależności ile dałem sprezentują mi odpowiednią ilość zioła?
  • Odpowiedz
@Bergamotkowy Nie wiem jak dlugo bedzie trwala rejestracja nowego czlonka ale mysle ze szybko. Bedac czlonkiem chyba bedziesz musial placic comiesieczna skladke na potrzeby funkcjonowania klubu. Nie wiem czy susz od razu bedziesz mial za ta skladke czy za susz bedzie trzeba cos dodatkowo placic. Powinno byc tanio, bo zalozeniem takiego klubu jest dzialalnosc niekomercyjna.
  • Odpowiedz