Wpis z mikrobloga

Lepiej być facetem z nadwagą niż niedowagą.

Jak facet ma nadwagę to w oczach kobiety jest fajnym misiem. Do tego ludzie mu współczują, gadają o tych wszystkich dietach i innych. Każdy rozumie i wie jak to jest trudno schudnąć. A jak już zacznie ćwiczyć to może wyglądać jak Pudzian.

A jak masz niedowagę to ludzie Cię traktują jak jakiś odpad. "Patrzcie to ten co może wszystko jeść i nie przytyje, pewnie ma tasiemca" albo "wyglądasz jakbyś uciekł z Auschwitz". W dzieciństwie taki też ma #!$%@?, dorośli chcą go karmić jak tucznika, w szkole ciągłe pytania o to czy w domu masz co jeść a na halloween każą ci się przebierać za szkieletora.

Chcesz przytyć? Dietetyk Cię oleje, bo on to się redukcją zajmuje. Na siłowni heheszki "ziom uważaj dziś wieje". W spożywczaku wszelkie zdrowe produkty są "fit na odchudzanie".

Wgl facet ustawowo może w pracy podnosić do 30kg, i nikogo nie interesuje że to więcej niż połowa twojej masy. Ortopeda to najchętniej by Ci kręgosłup jakimiś prętami wzmocnił, bo jak niedowaga to i skrzywione plecy. Według urzędników jesteś w pełni sprawny i zdolny do pracy oraz biegania po poligonie.

O czymś zapomniałem? Ach tak. Nie wiedzieć dlaczego otyłe kobiety lubią takich, co jest problematyczne. Bo wyobraź sobie taki chudzielec 50kg kości i taka napalona łasiczka 100kg tłuszczu. Jeden zły ruch i go zadusi, albo połamie, albo połamie dusząc.

#!$%@? mieć niedowagę.

#niebieskiepaski #rozowepaski #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 6
  • Odpowiedz
No właśnie lepiej być mi się 100 kg bo zawsze możesz zagrozić że jeszcze raz to powiesz mojej koleżance to dostaniesz #!$%@? nie wstaniesz i nieważne czy jesteś wysportowany czy nie Jak czują przed tobą respekt
  • Odpowiedz
@K-S-: chłop zaczyna się od 100 kilo, wszystko niżej to sojowe wypierdki mamuta.

chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS
  • Odpowiedz