Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
Wybudowalem dom na bk2. Nie rozumiem o co na wykopie jest problem z kredytem na start? Przeciez jak rozmawiam z młodszymi znajomymi, to praktycznie kazdy bedzie chcial z tego programu skorzystac. To jest strzal w 10 dla Koalicji Obywatelskiej
  • 19
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: mnóstwo ludzi czeka na ten kredyt, łącznie ze mną. Wykopki żyją w swojej alternatywnej rzeczywistości gdzie ludzie rusza tłumnie na ulice w protestach i Hetman zostanie najbardziej znienawidzonym człowiekiem w historii (takie idiotyzmy tu można było wyczytać)
  • Odpowiedz
  • 4
@MaxwellStB: powodzenia mirku. Nie walcz z trendem, korzystaj z niego. Sa ludzie co od 201x czekają na spadek cen xDDD sami przez swoją bierność postawili sie w sytuacji, gdzie już niezbyt wiele mogą. To chociaż próbują ściągać ze sobą innych za nogawkę.
  • Odpowiedz
@PanieAreczku co z tego że każdy będzie chciał z tego skorzystać jak ceny mieszkań wywali tak, że wyjdzie na to samo?
A ile ludzi buduje sobie domy?

W 2019 kupiłem mieszkanie za 8000 w wawie. Teraz zaczynają wrzucać po 24000 w tej samej dzielnicy xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Nolimit: rzeczywistość mówi coś innego . Gdzie dolar po 6zł ja się pytam? ( ͡° ͜ʖ ͡°) straszycie tym szmaceniem złotówki a tu pikachu face bo waluty tanieją, a mieszkania drożeją. Zupełnie odwrotnie niż piszą eksperci z wkp investments
  • Odpowiedz
@PanieAreczku @MaxwellStB @Tiab
No ja na przykład nie jestem zadowolony z tego programu. Choćby dlatego że też jestem na etapie gdzie chciałbym pójść na swoje, a przez ten program taka możliwość coraz bardziej się oddala.
Dopłaty niewielkie - około 500 zł przy racie 5000-6000 zł(przykładowe wyliczenie). Podejrzewam że wzrost cen mieszkań ze względu na ten program przewyższy dopłaty państwowe
  • Odpowiedz
mnóstwo ludzi czeka na ten kredyt, łącznie ze mną. Wykopki żyją w swojej alternatywnej rzeczywistości gdzie ludzie rusza tłumnie na ulice w protestach i Hetman zostanie najbardziej znienawidzonym człowiekiem w historii (takie idiotyzmy tu można było wyczytać)


@MaxwellStB: czyli czekasz na gigantyczny wzrost cen mieszkań, klaszczesz na ten stan uszami i jeszcze się dziwisz że ktoś może nie być z tego zadowolony XD
  • Odpowiedz
Wybudowalem dom na bk2. Nie rozumiem o co na wykopie jest problem z kredytem na start?


@PanieAreczku: gdyby nie bk2 też byś wybudował dom i może nawet taniej niż to zrobiłeś.
  • Odpowiedz