Wpis z mikrobloga

@Vendigoo: Napracował się jeden z drugim,szczyt hipokryzji.Czas zarobić? Ludzie mają to dadzą.Ekipa Kambo z drobnymi wyjątkami to alko degeneraci po 40. Grażyny mają to dadzą na super tatusia.Reszta chwali Prezesa jaki to zaradny.Wytlumaczycie mi co się dzieje?,co się stało z tym światem.Cwaniactwo rządzi.
  • Odpowiedz
@Vendigoo: @1KiszonyOgorek @teodot-bal nie obejrzałem chyba ani jednego materiału od tych ludzi, ale tag widuje regularnie na wykopie i wytłumaczcie mi jedno:

Ja wiem że ludzie to idioci, że się dają robić w bambuko, że nikt nie widzi tego co wy itp itd ale jak to jest, że ci goście regularnie dostają wpłaty i to na niemałe kwoty? Od lat!

Pytam nieironicznie. Kiedy wy dostaliście ostatnio wpłatę od jakiejś obcej osoby?
  • Odpowiedz
Kiedy wy dostaliście ostatnio wpłatę od jakiejś obcej osoby?


@conamirko: nie jestem żebrakiem więc nawet się o to nie staram, a takie coś to by była dla mnie obraza godności. Poza tym jest wiele sponsorek z Czikago, dla których Ropuch który zniszczył 2 rodziny i narobił długów to abstytent i wzorowy mąż, a łysy skazany za hajlowanie w pociągu neonazista to wielki biznesmen.
  • Odpowiedz