Wpis z mikrobloga

#darksouls #eldenring #bloodborne #sekiro #soulslike #liesofp gram w te Bloodborne od 5H grałem już w Eldena w ds1,3 sekiro Lies of P i przechodząc do sedna żenujący system farmienia estustow zajmuje mi kupe czasu zanim dojdę powalczę z bossem, następna kwestia za cholerę nie mogę pokonać pierwszych 2 bossów tego na moście bestie i tego gascoigne, 30fps nie dodaje tutaj uroku jakieś rady co robić co robię nie tak wszystkie inne soulsy przechodziłem ale tutaj normalnie nie wiem czuję że coś jest nie tak
jozinzbazin_bozy - #darksouls #eldenring #bloodborne #sekiro #soulslike #liesofp gram...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy oj na starym Yharnam się #!$%@? tęgo. Poison swamp i npc, którego niby można zabić, ale z drugiej strony w late game ni będzie już agresywny, a miło pogadać z człowiekiem od czasu do czasu xD
Wydaje mi się, że w którymś momencie bronie z początku powinny być dostępne, nie pamiętam niestety, kiedy dokładnie. Co do reszty, farmienie echa. Wyfarmić sobie można też drogę do rewiru katedralnego, zawsze tak robiłem bo
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy wgląd jest memiczny. Im masz go więcej, tym więcej możesz kupić z misy posłańców na poziomie domku (nie tej przy laleczce), ale z drugiej strony im masz więcej wglądu, tym więcej "widzisz" i tym trudniejsi są niektórzy przeciwnicy (nowe ataki etc). Generalnie to ma duży związek z lorem, ale nie chcę spoilerować rdzenia fabuły
  • Odpowiedz
P.S.

Widzę że pominąłeś w ogrywaniu DS2 - a szkoda! Wbrew temu co pierdzielą w internetach - fajna gra, z budową świata a'la Shadow Tower (ale że żodyn "wierny fan" From nie grał w nic od nich przed Solsami, to nie wie że ta abstrakcyjna budowa świata właśnie bazuje na wcześniejszych grach From-u!). Jak BB cię zmęczy - spróbuj DS2, a potem sobie wróć do BB na spokojnie ;)


@Gilthoniel190: włąsnie
  • Odpowiedz