Wpis z mikrobloga

#protip

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich #tfwnogf i #przegryw. Dzisiaj nauczę Was jak dostać numer telefonu od dziewczyny.

Otóż plan jest prosty:

1. Idziesz do miejsca gdzie możesz spotkać jakieś dziewczyny (powiedzmy, że do klubu)

2. Szukasz potencjalnej 'ofiary' (najlepiej jeśli byłaby po jakimś piwie lub dwóch i była raczej roześmiana, dobrze się bawiła)

3. Podchodzisz do niej pewnie, lekko uśmiechnięty, ale bez przesady żebyś nie wyglądał na jakiegoś zboczeńca-gwałciciela

4. Pytasz jak ma na imię i gdy poznasz jej imię, mówisz 'Cześć, ja jestem *******. Lubisz sztuczki magiczne?' i w tym momencie wyjmujesz z kieszeni kupioną wcześniej talię kart (punkt 3. i 4. ma być na luzie, wyglądać naturalnie i spontanicznie, dlatego przećwicz to w domu przed lustrem xD)

5. Jeśli odpowie, że nie lubi (mało prawdopodobne) to się żegnasz i polujesz dalej natomiast jeśli powie, że lubi to dziewczyna połknęła haczyk, już mało brakuje, ale za bardzo się tym nie jaraj

6. Wyjmujesz karty z pudełka, tasujesz je, rozkładasz w wachlarz i każesz wybrać jedną, ale tak żebyś jej nie widział (to też ma być wykonane sprawnie, żebyś sprawiał wrażenie profesjonalisty)

7. Dziewczyna wyjmuje kartę, Ty wyjmujesz z kieszeni flamaster, dajesz go jej, mówisz 'zapisz na niej swój numer telefonu i włóż z powrotem do talii'

8. Jeśli wszystko poszło dobrze to dziewczyna wykonuje polecenie niczego nie podejrzewając

9. Bierzesz talię kart (razem z jej numerem), przetasuj jeszcze kilka razy, poprzekładaj i włóż karty do pudełka a pudełko do kieszeni

10. I teraz skruszyłeś lody, pośmiejecie się trochę pogadacie, jakoś pójdzie, a jeśli nie to spieprzaj jak najszybciej z nową zdobyczą xD

11. ????

12. PROFIT

  • 42
@niezarejestrowany: mi raz znajomy na imprezie pokazał magiczną sztuczkę, której podobno nauczył go dziadek

wyciągnął dwie monety - dużą i małą

kazał mi je dokładnie obejrzeć, czy wszystko z nimi ok

potem kazał mi wyciągnąć ręce, wziąć do dłoni monety i zacisnąć na nich mocno pięści

i miałam się skupić na monetach, pamiętając w której ręce mam którą

a potem kazał mi zamknąć oczy

gdy je zamknęłam, powiedział "teraz najlepsza część"