Wpis z mikrobloga

Poniedziałek pierwsza randka, wtorek wiadomość z podziękowaniem za spotkanie, dzisiaj wiadomość, że nie jest w stanie kontynuować dalej znajomości.

Było za dobrze. Pewnie #!$%@?łem znowu w gadce, chociaż jak pisałem, kleiła się albo na żywo w swoim wyglądzie. Ehh... W zasadzie trzeci kosz w tym roku.
Wstrzymuję się z aktywnością nt. moich doświadczeń w randkowaniu na czas nieokreślony. Pewnie kolejna szansa na spotkanie i tak za miesiąc, albo dwa... Tragiczny tydzień.

#tinder #randkujzwykopem #zalesie
@Maxior99
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@100LatMlodejParze: Napisałem, że to trzeci kosz, ale to była pierwsza relacja z Tindera i to pierwsza w której na czymś bardziej mi zależało. Statystycznie oszukałem system, bo z 3 rozpoczętych konwersacji, w 1 już miałem spotkanie (33% skuteczność). Te 2 poprzednie kosze to i tak w zasadzie nie byłem zainteresowany dalszą znajomością, ale one same dały znać, że nic z tego.
@Maxior99 @M4711v2: może lepsza opcja, nie wiem, nic to
  • Odpowiedz
@default1: No pierwsze odrzucenia takie są ale właśnie totalnie się trzeba tego nauczyć. Ja to tak samo przeżywałem a teraz jakby mi dziewczyna nie przyszła na randkę nawet to totalnie luz i po prostu odpalam aplikacje dalej :P Takie jest życie i nie mierzy się tego jaką miałeś skuteczność tylko po ilu babach się nie dałeś złamać :P
  • Odpowiedz
@default1: Mnie co zawsze wkurzało jak coś nie wyszło, to że czasami nie miałem pojęcia co. W mojej głowie wszystko szło fajnie, laska też okazywała chęci, a nagle totalna odcina. Pytałeś ją z ciekawości czemu nie jest w stanie kontynuować znajomości, czy "nie, bo nie"?

Wiem, że łatwo mówić "nie przejmuj się", ale nie przejmuj się, nikt nigdy w życiu nie miał 100% skuteczności. Ogólnie nie nastawiaj się nigdy na nic
  • Odpowiedz
@default1: po prostu chodzi mi o to żebyś nie szukał u siebie co złe zrobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konkurujesz z setkami innych facetow I samo umówienie się na randkę to już jest sukces ...
  • Odpowiedz
@default1: mi np. laska zaproponowała spotkanie, sie spytalem czy moze lepiej sobota bo cos tam nie moge, ona w sumie spoko bo ma spotkanie z roboty, teraz pytam czy aktualne jutro a ona ze no bedzie planowac spotkanie z roboty w godzinach ktorych mielismy sie zobaczyc xDDD zero szacunku
  • Odpowiedz
@default1: Trzeci kosz? Chłopie ja miałam ich w tamtym roku 11 nawet od grubych w tym roku 3 że fajny że mnie facet ale nie pasujemy do siebie więc standard jak nie jesteś Star Lordem to over
  • Odpowiedz
@default1: pro tip: nie pisz za dużo między spotkaniami. udawaj, że jesteś zajęty i nie masz czasu na laski. one uwielbiają czuć niepewność( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wizard84: nie pisałem właśnie, podziękowałem we wtorek i dopiero wczoraj odpowiedziała, więc nie było nic pomiędzy. Myślę, że już po spotkaniu wiedziała że nic z tego nie będzie ale trzeba było potrzymać Mirka w niepewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz