Wpis z mikrobloga

@HaoShike: chopie jeśli juz tak, to przynajmniej podziel to na transze i wchodź co dwa tygodnie po trochę w zależności od sytuacji, ogólnie krzyżyk na drogę.
  • Odpowiedz
@Obruni: aaa w ten sposób, że włoży kasę której nie chce stracić i jak spadnie to się zesra i sprzeda, no to faktycznie jeśli amator/początkujący bez doświadczenia to również nie polecam takich ruchów, chyba, że się doedukuje i nastawi na to, że może być tak, że przez x miesięcy będzie 30-40% na minusie albo i więcej, kto wie :)

Jeśli jednak to przetrwa to zarobi x2-3 ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@HaoShike: Najlepsza strategia dla Bitcoin na lata to Buy & HODL Tak mówili mądrzy ludzie i tego sie trzymałem. Poczytaj o DCA dla BTC. To rozłożenie zakupów w czasie dzięki czemu cena się uśredni.

@Obruni pamiętasz to? My tam jesteśmy jak https://pl.wikipedia.org/wiki/Cypherpunk a ty tam przyszedłeś i szpiegowałeś i leciałeś z tym do Atarieo żeby nas oczerniał, nieudaczniku. Nikt ci tego nie zapomni.
plaisant - @HaoShike: Najlepsza strategia dla Bitcoin na lata to Buy & HODL Tak mówil...

źródło: 070553

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Obruni trochę doświadczenia mam. Nie jest także że w mediach słyszę o jakiś halvingach, kryptowalutach że wszyscy zarobili to może i mi się uda. Póki co od covida 25k uzbierałem, a po covidowym roku byłem podobna sumę na - (strategia kupuj bo urosło to będzie dalej rosło). Zobaczymy, jak stracę po prostu nie wyremontuje mieszkania które wynajmuje.
  • Odpowiedz