Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zainspirowany postem @dosefurious sprzed 3 dni organizuję #rozdajo przez mirko.pro i również potrzebuję waszej pomocy w pozyskaniu odpowiedzi w ankiecie do pracy magisterskiej. Ankieta nie jest długa, należyte jej wypełnienie zajmuje dosłownie kilka minut i o te należyte wszystkich plusujących szczególnie bym prosił. (Prosty temat, dotyczący większości z nas na co dzień)

Do wygrania 101 zł blikiem (podbijam stawkę o 1 zł względem poprzednika) :D - Bierze udział każdy plusujący

Link do ankiety: Ankieta

Losowanie kończy się w sobotę o godzinie 20:00

#studia #rozdajo #magisterka #szkola #ankieta
  • 53
@expo: Będziesz miał zaburzone wyniki ponieważ w pierwszym pytaniu masz "(Jeśli odpowiedź to "Nie", proszę przejść do pytania nr 6)", natomiast nie zmienia to faktu, że pytania 2,3,4,5 są wymagane i bez zaznaczenia jakiejkolwiek odpowiedzi nie wyślesz ankiety. Jak korzystasz z Google Form to lepiej podzielić to na segmenty i kierować do odpowiedniego segmentu.
@expo wypelnione, ale ankieta mi sie nie podobala. Z gory zakladala teze ze inpost ma przewage konkurencyjna a tego nie powinno byc wg mnie. Poza tym zawsze mnie zastanawia jak dobieracie przedzialy wiekowe ankietowanych. Na chybil trafil? Przeciez to powinno byc dokladnie przemyslane. Ciekawe tez ile bedziesz mial kodow 02137
via Wykop
  • 0
@jestemtunew: Jakby na to spojrzeć z perspektywy pracy dyplomowej to trochę inaczej, ale podobnie sformułowaną hipotezę postawiłem w planie pracy XD Przedział wiekowy w tej akurat ankiecie nie jest dla mnie bardzo istotny, bardziej był zapchaj dziurą dla promotora.
@expo: Typie, nawet głupiej ankiety nie potrafisz dobrze zrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ty chcesz tego magistra zrobić, to sobie nawet nie wyobrażam. Boże, chroń Polskę przed takimi głąbami.
@expo mnie promotor #!$%@? za takie cos. U mnie by taka ankieta nie przeszla. Ciekaw jestem Twojej pracy jakbys dal pytanie: czy inpost ma przewage konkurencyjna a 80% by zaznaczylo ze nie.
via Wykop
  • 0
@zimowyporanek: Myślę, że nie jest idealnie, ale nie jest tak jak to napisałeś. Dałoby się lepiej, ale goni czas. Zapraszam więc Ciebie jako specjalistę do wskazania co Twoim zdaniem Ci nie pasuje to zweryfikuję Twoją wiedzę :)

Btw oceniasz moją pracę na podstawie samej ankiety XD Kto tu jest głąbem?
@expo: Pomijając że pytania są ukierunkowane i zadane pod tezę , to sama konstrukcja uniemożliwia poprawne wypełnienie. Szkoda czasu na wypełniane, skoro ty skonstruowałeś to źle i na #!$%@?. Przez swoją głupotę, marnujesz czas swój i innych. Nie pozdrawiam.
via Wykop
  • 0
@zimowyporanek: Typie, weź dwa oddechy i idź odpocznij jeżeli nie masz ujścia swoich emocji po całym dniu. Po pierwsze sam tu siedzisz i komentujesz więc marnujesz swój cenny czas, po drugie co jest złego w konstrukcji ankiety, że uniemożliwia poprawne wypełnienie? XD Skonstruuj mi inne pytania, które nie będą chociaż w 1% ukierunkowane pod ten temat to pogadamy :D Na razie nic konkretnego nie napisałeś.