Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W szkole mówili, że mam być grzeczny i robić swoje, nie patrzeć na oskarków i łobuzów bo oni skończą marnie.
Skończyło się tak, że oskarki, które mnie gnębiły pokończyły dobre studia i są teraz na aplikacjach czy rezydenturze inni w dobrych firmach po znajomościach starych lub dalszej rodziny.
Łobuzy, żyją sobie z juleczkami
Laska która mi się podobała w szkole teraz jest z typem który walił ostro narkotyki, chyba nadal wali ale mniej, mają dziecko dom po rodzicach i nawet im się wiedzie.

a ja tan miły i grzeczny, spokojny, zawsze uczynny, nauczycielki zawsze chwaliły,
skończyłem w fabryce smrodu opakowań tekturowych, nawet nie było mowy o studiachw i od razu do kołchozu i zarabiać bo pieniądze potrzebne.
Teraz gniję w robocie od poniedziałku do soboty, nawet czasem niedziela wpadnie bo i tak nie mam co w domu robić
a wolę już słuchać przytyków starych januszy niż #!$%@? od matki o byle co byle się na mnie wyżyć

Nic nie mam z życia, nikogo , żyję siłą rozpędu

#blackpill #depresja #przegryw #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 50
@Ethernit: zdaje sobie oczywiście sprawę że przez to jak wygląda system edukacji bardziej się w to łapią kobiety - przykłady koleżanek córek sprzątaczek z gimnazjum które pokończyły studia, z kolegami kurcze nie mam kontaktu, kojarzę jednego z rodziny rolniczej który jest ratownikiem medycznym.
@mirko_anonim: coś nie dosłuchałeś komunikatu, w tych poradach chodzi o to żeby być jak najlepszym w szkole bez patrzenia an innych, a nie jak najsłabszy. Jak jesteś słabym uczniem to ogólnie nie czeka Cię nic dobrego i czy będziesz się wyzywał z innymi czy nie to i tak jesteś po złej stronie statystyki
Łobuzy, żyją sobie z juleczkami


@mirko_anonim: ale bajasz troszeczkę teraz, bo czym innym był cwany banan który był niepokorny, ale miał dzianych rodziców co go ustawili - a czym innym patus z rodziny alkoholowej agresywny

bo mu taka prostolinijność raczej kariery np. w IT nie dała, ani na żadnym stanowisku gdzie są wymagane szare komórki jakieś większe

ale też wielu z nich jest zwyczajnie życiowo obrotnymi cwaniakami więc jakieś prace mają,
Trzeba było ruszyć dupe i zacząć coś robić. Nie usprawiedliwiaj swoich porażek tym że inni mieli lepszy start. Nie wszyscy mają dobry start a jednak udaje im sie wyjść na prostą. Prawda jest taka, że wygodnie było Ci siedzieć w swojej strefie komfortu, czyli praca <==> dom. Trzeba było robić coś w wolnym czasie poza użalaniem się nad sobą i wytykaniem innym jak to mają lepiej.


@Kaamiil: tak najgorzej to wpaść
@GOHAN: XD jak ktoś choruje na nowotwór to też jest jego wina? Patrz to że jesteś tak mało inteligentny i wierzysz w sprawiedliwy świat to prawdopodobnie nie jest Twoja wina. Możliwe, że odziedziczyłeś ten niski poziom w genach i choćby skały sraly to będziesz odrzucał badania naukowe i fakty. Możliwe nawet że wszystko jest zdeterminowane i wszechświat nigdy nie przewidział opcji, żebyś zrozumiał cokolwiek. Może to, że piszesz teraz te swoje
@mirko_anonim: Powiem tak. Człowiek szuka sfery komfortu nawet w niby nie komfortowym miejscu, tylko dlatego bo wychował się w domu / rodzinie w której sam nie miał oazy spokoju i strefy komfortu. I pierwsze zaznanie tego powoduje że czepia się jak rzep psiego ogona. Smutne ale powtarzalne.
@mirko_anonim: Skąd wy bierzecie tych gnębiących oskarków? U mnie w szkole tacy byli raczej spoko, najgorsi byli tacy młodociani kryminaliści. Ale na szczęścicie pokończyli w więzieniach albo gdzieś się zaćpali na śmierć. ()
@mirko_anonim: Nie no nie myl bycia miłym z byciem kompletną pipką.

Widocznie wcale nie byłeś zdolny skoro pracujesz w kołchozie.

I widocznie oni wcale nie byli takimi łobuzami skoro pokończyli dobre studia o których ty nawet nie możesz sobie pomarzyć. To normalne, że dziewczyny wolą lekarza na poziomie a nie jakiegoś sepleniącego Mariuszka, nawet jak ten pierwszy "łobuz" w wieku 8lat ciągnął dziewczynki za warkoczyki xD
@typowyWykopekMizogin: swiat nie jest sprawiedliwy, ale nie działa tak jak wam się wydaje. Bycie aspołecznym przegrywem nieudacznikiem to ani nie jest bycie miłym, ani nie jest żadną zaletą dla świata.

A ludzie których uważacie za łobuzów dla zwykłych ludzi nimi nie są. Olaboga Tomek pociągnął Julkę za warkoczyk a Kamilkowi nakleił kartkę z głupim napisem na plecy, ojejejjejejejejeje już po nim, kryminal murowany xDXD

Za to sepleniący dukający Mariuszek który ledwo
@typowyWykopekMizogin: Nie to co same miłe dobre chłopaki z tagu które są tak inteligentne, że 99% z nich nadaje się co najwyżej do kołchozu, tak normalne, że wszyscy mają choroby psychiczne i tak dobre, że całymi dniami piszą o swojej nienawiści do nieprzegrywów. Mmm dobre chlopaki mmmm zero projekcji