Wpis z mikrobloga

#hotelparadise wg mnie półbóg wypadł ze swojego formatu w ostatnim odcinku i bardzo zaminusowal. Grał takiego, że wszystko mu obojętne bo nie był jeszcze ani razu zagrożony. A teraz jak mógł być obojętny i dać Oli się ratować to nagle się okazuje, że myśli o sobie i swoich przydupasach. Niby nie powiedział co chce zrobić, ale przez odrzucenie wszystkie propozycji Oli, de facto wybrał to, żeby ona odpadla. Umywa ręce bo nie chcę mieć wrogów, a brudna robotę niech ktoś zrobi za niego. Dlaczego Aga jest jego przydupasem, nie wiem.

Chciałabym, żeby weszło dwóch facetów z immunitetami i facetom miny by zrzedły. Do wylotu Kacper za to, że jest ŻADEN i jęczmień za to, że wybrałby Natalie zamiast Oli po tym jak SAM SŁYSZAŁ jak Natalia się zachowuje.
  • 6
  • Odpowiedz
@Trisolarianin: już to właśnie pisałam że zawiodłam się na nim - skoro wygrali powinni myśleć o sobie, to że on był bezpieczny to powinien zgodzić się na propozycje Olki - nie upierała się przy jednej a on był nieugięty, bardzo mi się to nie spodobalo
  • Odpowiedz
@Trisolarianin: No niestety Michał ma do programu podejscie jak do wyjazdu integracyjnego - chce sie tutaj dobrze bawić i miec fajną paczkę znajomych, zapominając że Hotel jednak opiera się na eliminacji par az do ostatniej. Jak powiedziała kiedyś Monia - to jest Hotel Paradise a nie program "Przyjaciele i ja"
  • Odpowiedz