Wpis z mikrobloga

@iToryTezBylyZle: Ah, rozumiem. Trzeba codziennie przypominać, bo w mózgu mieści ci się max jedna informacja, a może wczoraj pomyślałeś jeszcze o wyjściu do żabki po browary.

za świeże konto masz (6 mies.) abyś pamiętał


@dzidek_nowak: Ty to chyba świeższy ode mnie jednak jesteś, a przynajmniej tak mentalnie, skoro staż konta utożsamiasz ze stażem danego użytkownika xd

I tak, nawiązanie jest oczywiste dla wszystkich. Co to zmienia? Właśnie to wyśmiewam ziomeczku
  • Odpowiedz
  • 5
I tak, nawiązanie jest oczywiste dla wszystkich. Co to zmienia? Właśnie to wyśmiewam ziomeczku xD

@wstanczyk: rób jak uważasz. Wyśmiewając się uwierzytelniasz swój awatar ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Możecie mieć ból odwłoka, ale niestety (dla was najwyraźniej) Polak byłby o wiele wyżej w hierarchii niż reszta i nie spotkałby go los taki jak innych. I co wy mi możecie zrobić
( ͡ ͜ʖ ͡)
Cry for me, cryyyyyyyy
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak:

zespół poglądów opartych na pseudonaukowej teorii przyjmującej wyższość jednych ras nad drugimi[1][2]. Przetrwanie tych „wyższych” ras staje się wartością nadrzędną i z racji swej wyższości dążą do dominowania nad rasami „niższymi”[


O ile mi wiadomo to różnice między rasami nie są "pseudonauką", każda ma swoje predyspozycje oraz słabe strony.

A co do dążenia do dominowania nad innymi rasami (niekoniecznie z podziałem na niższe/wyższe) to naturalna kolej rzeczy w całej biologii.
  • Odpowiedz