Wpis z mikrobloga

Mirki co to za powalona akcja xD byłem ostatnio w knajpie coś zjeść. Idąc do lokalu z tego lokalu wychodziła dziewczyna która była bardzo w moim typie. Zamówiłem jedzenie, zanim dostałem to wróciła. Usiadła i czekała na swoje. Dostałem swoje jedzenie i za chwilę wywołali jej zamówienie bo brała na wynos. Plot twist numer jeden zamówiła to samo co ja, menu obszerne bo to chinol. Spojrzała w moją stronę jak odbierała swoje. Byłem zjeść i nie biegam za dziewczynami wiec stwierdziłam że nie robię nic w jej stronę. Dzisiaj przeglądam sobie fejsa i wyskoczyła mi propozycja do znajomych właśnie z tą dziewczyną xD nie mamy żadnych wspólnych znajomych. Ktoś mi powie o co chodzi xD ? Drugie pytanie, zagadywać do niej xD ? Bo to turbo dziwne pisać do kogoś obcego kogo się nie zna. Taguje to #kiciochpyta #tinder #creepy #logikaniebieskichpaskow
  • 46
Drugie pytanie, zagadywać do niej


@jazdaniebieski2023: załóż sobie tindera creepie ( _)


@tomasz-kita: Kilka dni temu jakiś mirek pisał że jego koleżanka po usłyszeniu że randkuje na tinderach, speed datingu powiedziała że powinien kogoś poznać tak ma mieście. Jak powiedział że on nie klubowo imprezowy to powiedziała że nie to ma na myśli i zapytana jak poznała swojego chłopaka to odpowiedziała że zagadał do niej w aptece.
@sprawdzajacy nie będę dodawać xD napisałem to co wyżej. Żadnego zachwycania się urodą czy zapraszania do czegokolwiek. Open tekst więc jak odpisze to odpisze jak nie to też żadna strata. A skoro kupuje tam żarcie to pewnie jest tak czasami to kiedyś może znów na nią trafię