Wpis z mikrobloga

Mój dziadek większość życia gra na akordeonie(na świętach, rodzinnych spotkaniach czy przy wizytach kolegów. Też z nim trochę pogrywałem, ale nigdy nie śpiewałem - bo wada wymowy. Gdybym kiedyś przy nim zagrał wyraźnie śpiewając, płakałby ze wzruszenia(wiem bo dziadek dużo płacze, jest bardzo emocjonalny). Chciałbym raz w życiu mu zagrać ładnie nucąc piosenkę.
#gownowpis #muzyka #swstory
SaintWykopek - Mój dziadek większość życia gra na akordeonie(na świętach, rodzinnych ...

źródło: temp_file978979294656699380

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@EsticTrade O ile ktoś faktycznie chce zawołam. Dodam tą odpowiedź do ulubionych, jednak nie obiecuje że zaśpiewam dziadkowi przed jego śmiercią. Miał już wylew i jeden zawał, stracił też 30% płuc po koronawirusie. Tyle dobrze że jest przy kasie(lepsi lekarze) to może kolejne 5 lat pociągnie. Rzadko dodaje coś do ulubionych, będę pamiętał ale jak pisałem nic nie obiecuje, straszna p---a ze mnie, wstydzę się wszystkiego.
SaintWykopek - @EsticTrade O ile ktoś faktycznie chce zawołam. Dodam tą odpowiedź do ...

źródło: temp_file7961741855707213937

Pobierz
  • Odpowiedz
@SaintWykopek byku masz jakiś sposób na naukę basowania na akordeonie? Mam stary akordeon po wujku u rodziców ale za uj nie ogarniam basowania. Gram na klawiszach to prawa ręka chodzi ale jeśli chodzi o lewą to trochę kalectwo. Jak się nauczyć dobrze basować, jakieś tipy?
  • Odpowiedz
  • 1
@SaintWykopek jest w Polsce raper (nie pamiętam ksywy), który ma wadę wymowy i pisząc teksty unika słów z "R". Możesz pójść tą drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz