Wpis z mikrobloga

W ogóle... okres. Czaicie te gówno? Wyobrazcie sobie, ze co miesiac na pare dni leci nam krew z #!$%@?. Nie mozna sie cimcirimci, a co gorsza nawet konia nie zwalisz. Czasem bóle brzucha czy nawet glowy. Do tego dochodza wachania nastroju, dolki emocjonalne i jakies sytuacyjne #!$%@? humorki. Po co to komu? Ogólnie tragedia. Dobrze, ze kiedys tam wieki temu mezczyzne zaprogramowali bez menstruacji. #czujedobrzeczlowiek
#zwiazki #sex #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #medycyna
  • 24
  • Odpowiedz
@kre-dens: No ja się ciągle dziwię, że przy tak rozwiniętej medycynie nie da się z tym nic zrobić. Zawsze jak planuję kilkudniową podróż, to tak, żeby to nie było w czasie okresu, ostatnio wyszło tak, że miałam dostać okres ostatniego dnia, a dostałam pierwszego i byłam przerażona xD Bo pomijając samopoczucie (a były wtedy upały), to jeszcze trzeba co chwilę szukać toalet. Nawet zwykłe spierdotripy to problem, a w niedziele, kiedy
  • Odpowiedz
...a Wy musicie to wszystko znosić i jeszcze nie możecie się za bardzo skarżyć, bo wyjdzie że nie macie sumienia ( ͡º ͜ʖ͡º) Jednak jest trochę sprawiedliwości na tym świecie;P
  • Odpowiedz