Wpis z mikrobloga

@Kokerzysta: I właśnie dlatego nie bedzie szybko drugiego friza. Friz by powiedział gdyby nie było youtube znalażł bym prace, przy prodkukcji filmów bo mam dość umiejetnośi i doświadczenia, z kamerą. Jako dzieciak nawet sobie dorabiałem w wakcje w takiej firmie wiec to mozliwe.

A tu jestem bananowym dzieciakiem z 2 lewymi rekami.
  • Odpowiedz
I właśnie dlatego nie bedzie szybko drugiego friza. Friz by powiedział gdyby nie było youtube znalażł bym prace, przy prodkukcji filmów bo mam dość umiejetnośi i doświadczenia, z kamerą. Jako dzieciak nawet sobie dorabiałem w wakcje w takiej firmie wiec to mozliwe.


A tu jestem bananowym dzieciakiem z 2 lewymi rekami.


@topikPajak: Zgadzam się, ogólnie jeśli chodzi o influ w Polsce kiedy porównasz ich do takich zagranicznych to pojawia się taki
  • Odpowiedz
@topikPajak: Obecnie coraz większa część influ będzie właśnie takimi ''bananowymi dziećmi'' przysłowiowymi i nic dziwnego bo teraz co drugi influ, streamer, youtuber po kolejnej walce na pato gali pierwsze co robi to kupuje sobie rolexa i bierze auto w leasing. Jakby ci ludzie nie są w większości nauczeni pracy i ciężkiego życia zwlaszcza te dupy które mają zasięgi bo są ładne na przykład.
  • Odpowiedz